دوشنبه, 26 تیر 1396 - 15:50

5 توصیه از میلیونرها

هر کسی مشتاق دانستن این موضوع است که ثروتمندان چگونه به موفقیت دست یافته اند؟ و چه اندازه موفق بوده اند؟ میلیونرها در این مورد توصیه های عالی ای را ارائه می دهند، اما برای من، میلیاردرها در سطح کاملا متفاوتی هستند. من با هر دوی شان (میلیونر و میلیاردر) در طول سال های زیادی وقت خود را گذرانده ام و توصیه های خردمندانه ای از آنها دریافت کرده ام.

در ادامه این مقاله پنج مورد از بهترین توصیه هایی  را که از میلیاردر ها به دست آورده ام بیان می کنم.

1.     برای میلیاردرها قطعا هدف پول نبود که باعث شد به سختی کار کنند

شما به راحتی فکر می کنید میلیونر ها می خواهند یک میلیاردر باشند چون همه مردم پول و سرمایه را دوست دارند و همچنین علاقه مند هستند وارد دنیای میلیاردر ها شوند و عضوی از آنها باشند، اما آنچه که میلیاردرها به طور مرتب به من می گویند این است که هدف آنها برای کار سخت، قطعا پول نبوده است.

اکثر آنها در حال حاضر آنقدر سرمایه دارند که نمی دانند با آن چه کنند. قطعا چالش هایی برای ساختن چیزهای بی نظیر است که به آنها انگیزه لازم برای ادامه کار سخت را می دهد. با توجه به نکته گفته شده، سرمایه و پول ابزار هایی برای اندازه گیری موفقیت هستند و قطعا خود موفقیت نیستند.

2.     اراده و اعتقاد به خود و پشتکار میلیاردرها را در دوران سخت یاری می کند

هیچ میلیاردری به آسانی سرمایه هایش را به دست نیاورده است بلکه در راه دستیابی به این سرمایه ها با موانع مختلفی روبه رو شده است که در مقابل آنها با پشتکار و هوش و آگاهی ایستاده است و همین امر باعث شده است به غول اقتصادی دنیا بدل شود. به من گفته شد، حتی زمانی  که بسیاری از دوستان و اعضای خانواده شان به آنها می گفتند که ایده خود را رها کنند تنها استقامت و عزم و اراده باعث شد آنها برای ادامه راه شان تشویق شوند و تسلیم عقاید دیگران نشوند، بنابراین برای دستیابی به موفقیت گاهی اوقات باید خلاف جهت رودخانه حرکت کنید.

3.     داشتن پول بسیار زیاد میلیاردر ها را با جهانی که در آن زندگی می کنید بیگانه می سازد

هنگامی که با برخی از میلیاردرها ملاقات کردم، متوجه شدم که از داشتن پول زیاد به هیچ وجه خوشحال نیستند بلکه گاهی این موضوع باعث ناراحتی آنها نیز می شود. این میلیاردرها می گویند که داشتن پول بسیار زیاد آنها را با دنیا یی که در آن زندگی می کنند بیگانه می کند زیرا در جوامع متروکه زندگی می کنند و با جت های شخصی پرواز می کنند، بنابراین وقتی برای هم صحبتی با مردم عادی در خیابان ها و مکان های عمومی ندارند. به همین دلیل خود من هنگام رسیدن به موفقیت هایم تلاش زیادی برای برقراری ارتباط با افراد معمولی برای جلوگیری از این اتفاق انجام دادم.

4.     هیجان داشتن هر چیز لوکسی برای میلیاردرها سریع از بین می رود

شیوه زندگی میلیونرها به سرعت کهنه و قدیمی می شود. برای میلیاردرهایی که من با آنها ملاقات کردم، هیجان داشتن ماشین ورزشی اسپورت و یک عمارت عظیم به سرعت از بین می رود و همین امر باعث می شود شیوه زندگی شان خسته کننده به نظر برسد. آنها گفتند بزرگ ترین هیجانی که با آن مواجه بوده اند این است که سطح انگیزه های خود را بالا ببرند. به همین دلیل بسیار ارزشمند و اساسی است تا هنگام دستیابی به موفقیت موضوعی را که واقعا به آن علاقه مند هستید پیدا کنید و بهتر است چیزی را پیدا کنید که به شما انگیزه دهد و نیاز های روحی شما را در زندگی برآورده کند.

5.     برای دستیابی به موفقیت های بزرگ زمان زیادی لازم است

تعداد کمی از میلیاردرهایی که با آنها ملاقات کرده ام مردان و زنان جوان بوده اند، بنابراین نباید فراموش کنیم که زمان عامل موثری در پیشرفت کسب و کار و دستیابی به هدف مورد نیاز است. بسیاری به سرعت سرمایه های زیادی به دست آورده اند که برخی از آنها سرمایه های شان را به سرعت نیز از دست داده اند. فقط یک عمر فداکاری و تحقق بخشیدن به شما پاداشی را که برای دستیابی به هدف به دنبال آن هستید ارزانی می دارد، بنابراین انتظار معجزه نداشته باشید.

شما باید از بهترین ها یاد بگیرید و آنها را سرمشق زندگی خود قرار دهید، موفقیت بدون یادگیری غیرممکن است. ارتباط موفق و موثر مهارتی است که باید داشته باشید زیرا رمز رسیدن به موفقیت و پیشرفت در جوانب مختلف زندگی به آن بستگی دارد، بنابراین از راهی که به سوی هدف خود حرکت می کنید خارج شوید و با کسی که از شما موفق تر است گفت وگو کنید و از تجربه های آنها بیاموزید و بیابید که سخت ترین مرحله برای دستیابی به هدف شان چه چیزی بوده است و از چالش هایی که با آن مواجه شده اند آگاه شوید و چه چیزی آنها را به موفقیت رسانده است؟ دیدگاه های مختلف می تواند منجر به موفقیت های بزرگی در زندگی شود.

ارتباط با نویسنده: s.kiumarsi92@gmail.com

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی : 88938410-021

social@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی فرصت امروز