اینفوگرافیک

اینفوگرافیک مدیریت، کسب و کار و بازاریابی

اینفوگرافیک های مدیریت، کسب و کار و بازاریابی برای یادگیری سریع مطالب از اهمیت ویژه ای برخوردارند. به همین دلیل در این بخش سایت انواع اینفوگرافیک های مدیریتی ارائه می شوند.

.
نکاتی درباره کارزار تبلیغات پیامکی

چهارشنبه, 14 مرداد 1394 - 23:14

نکاتی درباره کارزار تبلیغات پیامکی

ارائه یک پیشنهاد جذاب،همواره از خودتان بپرسید آیا پیشنهادی که برای مشترکان و مشتریان احتمالی خود ارسال کرده اید برای آنها ارزشمند است یا خیر؟قرار دادن امکان برقراری تماس مستقیم در پیام...
تقاطع 2 دولت در کاخ دادگستری

چهارشنبه, 07 مرداد 1394 - 21:56

تقاطع 2 دولت در کاخ دادگستری

انتقادهای پی در پی اسحاق جهانگیری،معاون رییس جمهور سابق،سرانجام با واکنش مواجه شد و وکیل محمود احمدی نژاد،رییس جمهور سابق،از جهانگیری شکایت کرد.این انتقادها،فارغ از تفسیرهای سیاسی و تحلیل های مرتبط به آن،اتفاقی است که از خیلی وقت پیش انتظارش کشیده می شد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
5 نکته کاربردی

پنج شنبه, 01 مرداد 1394 - 19:39

5 نکته کاربردی

حتی اگر شما به دلیل افزایش استفاده از گوشی های هوشمند و وابستگی روزافزاون به این گوشی ها گام هایی در جهت مناسب سازی بازاریابی ایمیلی خود برای گوشی های هوشمند برداشته باشید...در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
حکایت تحریم های ظالمانه

چهارشنبه, 24 تیر 1394 - 22:34

حکایت تحریم های ظالمانه

مهم ترین پافشاری ایران در مذاکرات با گروه 1+5 بر سر پرونده هسته ای،جدا از به رسمیت شناخته شدن حق ایران برای رسیدن به انرژی هسته ای،کنار گذاشته شدن تحریم هایی است که کشور را در حوزه های مختلف اقتصادی با مشکل روبرو کرده است. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
بازاریابی ایمیلی!

پنج شنبه, 11 تیر 1394 - 08:59

بازاریابی ایمیلی!

بازایابی روش های مختلفی دارد.این روزها بازاریاب ها تقریبا از هر راهی برای ایجاد زمینه های لازم جهت حضور محصولات مورد نظرشان در بازار استفاده می کنند.از حضور تبلیغات و نام شرکت ها و برندهای تجاری در...
چالش های راه اندازی یک استارتاپ

چهارشنبه, 03 تیر 1394 - 21:34

چالش های راه اندازی یک استارتاپ

استارتاپ واژه ای است که این روزها زیاد در مورد آن می شنوید. نخستین مرحله راه اندازی استارتاپ داشتن یک ایده مناسب است اما کار به اینجا ختم نمی شود و اجرایی کردن ایده مورد نظر نیازمند طی مراحلی است که هر کدام می تواند یک چالش در مسیر راه اندازی استارتاپ مورد نظرمان باشد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
چرا باید برای بهبود سئو محتوا تولید کنیم؟

چهارشنبه, 27 خرداد 1394 - 20:54

چرا باید برای بهبود سئو محتوا تولید کنیم؟

سئو را می توان مجموعه ای از روش ها برای تغییر استراتژیک وب سایت ها دانست. این فرایند به بیان مهم ترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه جست و جو می پردازد.در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.        
24 ویژگی شخصیتی مشترک میان کارآفرینان موفق

شنبه, 23 خرداد 1394 - 16:56

24 ویژگی شخصیتی مشترک میان کارآفرینان موفق

چنانچه نگاهی دقیق به کارآفرینان و صاحبان شرکت های بزرگ جهان داشته باشیم شاهد شباهت برخی از ابعاد شخصیتی و فکری این افراد با یکدیگر خواهیم بود. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.        
چگونه استفاده از پیامک ارتباط شرکت با مشتریان را بهبود می بخشد؟

پنج شنبه, 07 خرداد 1394 - 09:45

چگونه استفاده از پیامک ارتباط شرکت با مشتریان را بهبود می بخشد؟

چرا استفاده از پیامک؟ فارغ از اینکه شرکت شما اطلاعات حیاتی و مهمی برای به اشتراک گذاشتن داشته باشد یا نیاز شدیدی به نظارت و ردیابی فعالیت های کارمندان تان داشته باشید استفاده از SMS راه حلی فوری و...
کارمندان چگونه حین کار اتلاف وقت می کنند؟

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 20:35

کارمندان چگونه حین کار اتلاف وقت می کنند؟

اتلاف وقت حین کار یک موضوع آزار دهنده و پرهزینه برای کارمندان و کارفرمایان است.البته این یک مشکل حل نشدنی به حساب نمی آید. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
صورت حساب ها گران در می آید

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 20:00

صورت حساب ها گران در می آید

استفاده از کاغذ و تایپ صورت حساب موجب بهبود وجهه شرکت های تجاری نخواهد شد.با این وجود روزانه وقت و سرمایه زیادی به آماده سازی صورت حساب ها اختصاص می یابد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
چگونه زنجیره تامین کالا و محصولات را مدیریت کنیم؟

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 19:49

چگونه زنجیره تامین کالا و محصولات را مدیریت کنیم؟

تولید موثر به صورت یکپارچه با سیستم فروش محصولات در فروشگاه ادغام می شود تا سیر حرکت محصول از کارخانه به قفسه فروشگاه را تکمیل کند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
چگونگی راه اندازی یک استارتاپ

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 19:17

چگونگی راه اندازی یک استارتاپ

در آینده زندگی کنید! و سعی کنید تا همواره جلوتر از زمانی که در آن زندگی می کنید حرکت کنید.بررسی کنید و دریابید که دنیا چه چیزی کم دارد؟ در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
منو راه بنداز !

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 18:58

منو راه بنداز !

استارتاپ واژه‌ای است که این روزها زیاد می‌شنویم. این پدیده این روزها در دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور رواج یافته و جلساتی تحت عنوان استارتاپ ویکند در این مراکز برگزار شده است. استارتاپ که هنوز...
10 نکته مدیریتی برای مدیران تازه کار

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 18:33

10 نکته مدیریتی برای مدیران تازه کار

زمانی که قصد دارید تا اولین فرصت مدیریت را به یک کارمند قوی و با استعداد ارائه کنید چگونه وی را برای این موقعیت جدید آماده می کنید اگرچه عملکرد این فرد خوب بوده و به عقیده شما آنها بهترین گزینه برای...
چه چیز ما را به یک مدیر خوب تبدیل می کند؟

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 18:11

چه چیز ما را به یک مدیر خوب تبدیل می کند؟

مدیریت و توانایی مدیریت کردن یک موهبت الهی است؟ یا صرفآ به واسطه داشتن انگیزه رهبری کردن و رسیدن به هدف می توان مهارت های مدیریتی را کسب کرد؟ در زیر به راه ها و دلایل تبدیل شدن به یک مدیر موثر و موفق می پردازیم. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
فهرست جدید از ما بهتران

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 16:47

فهرست جدید از ما بهتران

فوربس،برای بیست  و هشتمین سال متوالی لیست ثروتمندترین افراد دنیا را منتشر کرد.بیل گیتس بنیانگذار سرشناس شرکت کامپیوتری مایکروسافت دوباره به صدر لیست رسیده است و رده های بعدی،بین ثروتمندان قبلی دست به دست شده است. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
نکات و ترفندهایی برای بستن ساک پیش از سفر

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 16:23

نکات و ترفندهایی برای بستن ساک پیش از سفر

یک ساک دستی متوسط به سختی می تواند دو دست شلوار جین ، دو عدد ژاکت ، دو دست لباس عادی و پنج تی شرت را در خودش جای دهد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
هر آنچه لازم است بدانید

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 15:30

هر آنچه لازم است بدانید

کسب و کارهای کوچک و تعطیلات، هرآنچه لازم است بدانید کسب و کارهای کوچک می توانند با استفاده از ایام تعطیلات ضمن ترمیم ارتباط شان با مشتریان سابق به جذب مشتریان جدید اقدام کنند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
دادوستد ایران در سال های 92 و 93

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 15:19

دادوستد ایران در سال های 92 و 93

ایران در سه مسیر از چهار مسیر ترانزیت بین المللی ریلی بر اساس گزارش رسمی وزارت راه و شهرسازی چهار مسیر ترانزیتی در بخش شبکه های ریلی در دنیا تعریف شده است: در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
صنعت گردشگری در سال 1393

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 14:33

صنعت گردشگری در سال 1393

اجرای طرح توانمندسازی فعالان و عوامل گردشگری در 31 استان کشور با آموزش فراگیر 12 عنوان دوره برای تحت پوشش قراردادن حداقل 10 هزار نفر. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
چگونه مدیر بهتری باشید

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 13:26

چگونه مدیر بهتری باشید

7 راه حل برای 7 عادت بد در زیر به هفت عادتی که مدیران ناموفق دست کم یکی از آنها را دارند اشاره کرده ایم،چنانچه می خواهید یک مدیر موثر و موفق باشید این عادت ها را از خودتان دور کنید: در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.      
چگونه یک برند موفق بسازیم

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 10:35

چگونه یک برند موفق بسازیم

برای ساختن یک کسب و کار موفق و سود آور بهتر است به جای ابزارها روی اهداف تان تمرکز کنید.حال بیایید تا هر یک از این 9 مرحله را به تفکیک بررسی کنیم: در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
همچنان از نصف جهان دور می شویم

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 09:31

همچنان از نصف جهان دور می شویم

شکاف طبقاتی در دنیا که به سرعت در حال بیشتر شدن است و در آینده ای نزدیک به بزرگترین مشکل بشر تبدیل خواهد شد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
5 گام موثر در ایجاد و مدیریت سابقه کسب و کار شما در اینترنت

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 00:01

5 گام موثر در ایجاد و مدیریت سابقه کسب و کار شما در اینترنت

در ادامه پنج گام موثر در بازاریابی آنلاین به شما ارائه می شود که با استفاده از آن خواهید توانست سابقه و شهرت خوبی در اینترنت برای خود دست و پا کنید. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
درون ذهن یک مدیر موفق

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 20:58

درون ذهن یک مدیر موفق

يک مدير موفق و تاثيرگذار ظالم نیست، تنها در مواقع اضطراري دستور مي‌دهد، ريزبين و بهانه جو نيست و موجب ترس و وحشت کارمندانش نمي‌شود. يک مدير موفق مي‌تواند همواره در دسترس بوده، رفتار دوستانه و کاملا دلسوزانه داشته باشد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
مدیریت نیروی انسانی

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 20:45

مدیریت نیروی انسانی

شرکت‌هایی که تعداد کارمندان آنها کمتر از 50 نفر است به ندرت دپارتمان نیروی انسانی ایجاد می‌کنند.شرکت‌ها به‌صورت میانگین به ازای هر 50 الی 55 کارمند نیازمند یک کارمند در دپارتمان مدیریت منابع انسانی خود هستند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
<<  1 2 3 [45  >>  


عضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی