اینفوگرافیک

> در بخش اینفوگرافیک مسائل مختلف مدیریتی و اقتصادی با استفاده از تصاویر و نمودارها به صورت چکیده و جذاب در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
چگونه زنجیره تامین کالا و محصولات را مدیریت کنیم؟

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 19:49

چگونه زنجیره تامین کالا و محصولات را مدیریت کنیم؟

تولید موثر به صورت یکپارچه با سیستم فروش محصولات در فروشگاه ادغام می شود تا سیر حرکت محصول از کارخانه به قفسه فروشگاه را تکمیل کند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
چگونگی راه اندازی یک استارتاپ

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 19:17

چگونگی راه اندازی یک استارتاپ

در آینده زندگی کنید! و سعی کنید تا همواره جلوتر از زمانی که در آن زندگی می کنید حرکت کنید.بررسی کنید و دریابید که دنیا چه چیزی کم دارد؟ در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
منو راه بنداز !

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 18:58

منو راه بنداز !

استارتاپ واژه‌ای است که این روزها زیاد می‌شنویم. این پدیده این روزها در دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور رواج یافته و جلساتی تحت عنوان استارتاپ ویکند در این مراکز برگزار شده است. استارتاپ که هنوز...
10 نکته مدیریتی برای مدیران تازه کار

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 18:33

10 نکته مدیریتی برای مدیران تازه کار

زمانی که قصد دارید تا اولین فرصت مدیریت را به یک کارمند قوی و با استعداد ارائه کنید چگونه وی را برای این موقعیت جدید آماده می کنید اگرچه عملکرد این فرد خوب بوده و به عقیده شما آنها بهترین گزینه برای...
چه چیز ما را به یک مدیر خوب تبدیل می کند؟

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 18:11

چه چیز ما را به یک مدیر خوب تبدیل می کند؟

مدیریت و توانایی مدیریت کردن یک موهبت الهی است؟ یا صرفآ به واسطه داشتن انگیزه رهبری کردن و رسیدن به هدف می توان مهارت های مدیریتی را کسب کرد؟ در زیر به راه ها و دلایل تبدیل شدن به یک مدیر موثر و موفق می پردازیم. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
فهرست جدید از ما بهتران

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 16:47

فهرست جدید از ما بهتران

فوربس،برای بیست  و هشتمین سال متوالی لیست ثروتمندترین افراد دنیا را منتشر کرد.بیل گیتس بنیانگذار سرشناس شرکت کامپیوتری مایکروسافت دوباره به صدر لیست رسیده است و رده های بعدی،بین ثروتمندان قبلی دست به دست شده است. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
نکات و ترفندهایی برای بستن ساک پیش از سفر

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 16:23

نکات و ترفندهایی برای بستن ساک پیش از سفر

یک ساک دستی متوسط به سختی می تواند دو دست شلوار جین ، دو عدد ژاکت ، دو دست لباس عادی و پنج تی شرت را در خودش جای دهد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
هر آنچه لازم است بدانید

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 15:30

هر آنچه لازم است بدانید

کسب و کارهای کوچک و تعطیلات، هرآنچه لازم است بدانید کسب و کارهای کوچک می توانند با استفاده از ایام تعطیلات ضمن ترمیم ارتباط شان با مشتریان سابق به جذب مشتریان جدید اقدام کنند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
دادوستد ایران در سال های 92 و 93

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 15:19

دادوستد ایران در سال های 92 و 93

ایران در سه مسیر از چهار مسیر ترانزیت بین المللی ریلی بر اساس گزارش رسمی وزارت راه و شهرسازی چهار مسیر ترانزیتی در بخش شبکه های ریلی در دنیا تعریف شده است: در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
صنعت گردشگری در سال 1393

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 14:33

صنعت گردشگری در سال 1393

اجرای طرح توانمندسازی فعالان و عوامل گردشگری در 31 استان کشور با آموزش فراگیر 12 عنوان دوره برای تحت پوشش قراردادن حداقل 10 هزار نفر. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
چگونه مدیر بهتری باشید

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 13:26

چگونه مدیر بهتری باشید

7 راه حل برای 7 عادت بد در زیر به هفت عادتی که مدیران ناموفق دست کم یکی از آنها را دارند اشاره کرده ایم،چنانچه می خواهید یک مدیر موثر و موفق باشید این عادت ها را از خودتان دور کنید: در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.      
چگونه یک برند موفق بسازیم

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 10:35

چگونه یک برند موفق بسازیم

برای ساختن یک کسب و کار موفق و سود آور بهتر است به جای ابزارها روی اهداف تان تمرکز کنید.حال بیایید تا هر یک از این 9 مرحله را به تفکیک بررسی کنیم: در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
همچنان از نصف جهان دور می شویم

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 09:31

همچنان از نصف جهان دور می شویم

شکاف طبقاتی در دنیا که به سرعت در حال بیشتر شدن است و در آینده ای نزدیک به بزرگترین مشکل بشر تبدیل خواهد شد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
5 گام موثر در ایجاد و مدیریت سابقه کسب و کار شما در اینترنت

سه شنبه, 05 خرداد 1394 - 00:01

5 گام موثر در ایجاد و مدیریت سابقه کسب و کار شما در اینترنت

در ادامه پنج گام موثر در بازاریابی آنلاین به شما ارائه می شود که با استفاده از آن خواهید توانست سابقه و شهرت خوبی در اینترنت برای خود دست و پا کنید. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
درون ذهن یک مدیر موفق

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 20:58

درون ذهن یک مدیر موفق

يک مدير موفق و تاثيرگذار ظالم نیست، تنها در مواقع اضطراري دستور مي‌دهد، ريزبين و بهانه جو نيست و موجب ترس و وحشت کارمندانش نمي‌شود. يک مدير موفق مي‌تواند همواره در دسترس بوده، رفتار دوستانه و کاملا دلسوزانه داشته باشد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
مدیریت نیروی انسانی

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 20:45

مدیریت نیروی انسانی

شرکت‌هایی که تعداد کارمندان آنها کمتر از 50 نفر است به ندرت دپارتمان نیروی انسانی ایجاد می‌کنند.شرکت‌ها به‌صورت میانگین به ازای هر 50 الی 55 کارمند نیازمند یک کارمند در دپارتمان مدیریت منابع انسانی خود هستند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
هفت نوع از کارمندانی که مستحق اخراج هستند

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 20:15

هفت نوع از کارمندانی که مستحق اخراج هستند

کارمندانی که رفتار مشکوک دارند،کارمندی که از پوشش مناسب برای محیط کار استفاده نمی کند،کارمند گیج و سر به هوا،کارمندانی  که به وظایف شان  در محیط کار عمل نمی کنند. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.      
سربالا اما جانفرسا

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 19:53

سربالا اما جانفرسا

اعلام رشد مثبت اقتصادی چهار درصد در سه ماهه دوم سال در حالی که مردم  در زندگی روزمره خود سختی های اقتصادی را با گوشت و پوست خود احساس می کنند،ابروهای زیادی را بالا انداخته است.با این حال اقتصاد و...
آینده از آن دورکاری است

دوشنبه, 04 خرداد 1394 - 18:46

آینده از آن دورکاری است

طبق آمارهای ارائه شده یک نفر از هر پنج نفر در جهان دورکاری می کند.خصوصا کارمندانی که در منطقه خاورمیانه،آمریکای لاتین و آسیا زندگی می کنند.از هر 10 نفر یک نفر کار خود را از خانه انجام می دهد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.      
5 نشانه ناخشنود بودن کارمندان شما

یکشنبه, 21 دی 1393 - 00:42

5 نشانه ناخشنود بودن کارمندان شما

بیایید با این واقعیت روبه‌رو شویم:هیچ‌کس کارکردن را دوست ندارد. انسان به طور کلی موجود تنبلی است، اما برای زندگی کردن باید کار کند. معنا و تعریف زندگی کردن با توجه به شرایط و جایگاه افراد می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
غولهای بانکی با پول سپرده گذاران چه می کنند

جمعه, 19 دی 1393 - 00:35

بنگاهداری در اقتصاد بزرگ دنیا

غولهای بانکی با پول سپرده گذاران چه می کنند

تصویر خندان کارمند بانکی که یک پول قلمبه را به حساب مشتری خوابانده است،تازه سرآغاز چرخه ای عظیم،بین المللی،چندین لایه،پیچیده و هدفمند است که ستون فقرات سیستم مالی دنیا به شمار می رود. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
دشواری ها ، مصائب و نتایج کار با مدیر غیرمنطقی و بداخلاق

چهارشنبه, 17 دی 1393 - 00:25

دشواری ها ، مصائب و نتایج کار با مدیر غیرمنطقی و بداخلاق

طبق نتایج آخرین نظرسنجی‌ها در امریکا کارمندان 13 ساعت در هفته و 6/2 ساعت در آخر هفته نگران عکس‌العمل‌های مدیران‌شان هستند. مجموع این ساعت‌های نگرانی و دلواپسی از رفتار مدیران در مجموع هر هفته به 19/2 ساعت می‌رسد. در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.
حقایقی در مورد جلسه های کاری

پنج شنبه, 04 دی 1393 - 11:05

حقایقی در مورد جلسه های کاری

 از جلسه های کاری عموما به عنوان موتور محرک افزایش بهره وری در محیط کار یاد می شود.  راه موثر و مفید برای گرد آمدن عده ای به منظور بحث و تبادل نظر در مورد ایده های جدید و صحبت در مورد موضوعات مختلف ،...
چگونه با اتلاف وقت مقابله کنیم؟

سه شنبه, 02 دی 1393 - 10:55

10 دلیل عمده اتلاف وقت

چگونه با اتلاف وقت مقابله کنیم؟

بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط وب سایت آفیس تایم ، به 10 دلیل عمده اتلاف وقت در روز بر اساس زمانی که افراد در طول روز به امور مختلف اختصاص می دهند ، خواهیم پرداخت. برای مشاهده این فایل اینفوگرافیک می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.
کارمند ناخشنود چقدر روی دست کارفرما خرج می گذارد؟

شنبه, 22 آذر 1393 - 17:49

کارمند ناخشنود چقدر روی دست کارفرما خرج می گذارد؟

محیط کار در نقاط مختلف دنیا مدت هاست با یک گرفتاری به نام سطح پایین تعهد نسبت به انجام وظایف درگیر است. به عنوان مثال ، پژوهش ها حکایت از آن دارد که از هر 10 امریکایی 7 نفرشان با تمام توان کار نمی کنند و این موضوع بیش از آنچه آنها فکر می کنند بر کسب و کارها اثر گذار است. برای مشاهده این فایل اینفوگرافیک از لینک زیر اقدام نمایید.
7 مرحله استراتژی بهینه سازی محتوا

پنج شنبه, 20 آذر 1393 - 17:42

7 مرحله استراتژی بهینه سازی محتوا

اهداف کسب و کار شما چیست؟ تحقیق برنامه تولید و ساخت محتوا انتشار ارتقا بخشیدن تجزیه و تحلیل جهت دانلود این فایل از لینک زیر اقدام نمایید.
بنزین ایران در میان 10 کشور ارزان دنیا

سه شنبه, 18 آذر 1393 - 17:21

بنزین ایران در میان 10 کشور ارزان دنیا

قیمت بنزین فقط نگرانی و مساله روزمره ما ایرانی ها نیست. در نقاط مختلف دنیا تغییر قیمت بنزین مساله ای عمومی بوده و حتی گاهی باعث اغتشاش و درگیری هم شده است. یکی از آخرین کشورهایی که مساله قیمت بنزین در آن حاشیه ساز شده مالزی است.  برای مشاهده این موضوع از طریق لینک زیر فایل اینفوگرافیک را دانلود نمایید.
<<  1 2 3 [45  >>  

روزنامه صبح فردا را ، امشب بخوانید

  • بیش از 650 شماره روزنامه (PDF) را دانلود کنید
  • اطلاعات کسب و کار خود را در نیازمندی های نما به ثبت برسانید
  • در خبرنامه روزنامه فرصت امروز عضو شوید
مشترک آنلاین روزنامه شوید >