یکشنبه, 21 مرداد 1397 - 17:03

ساتیا نادلا ۳۵.۹ میلیون دلار از سهامش در مایکروسافت را به فروش رساند

مدیرعامل مایکروسافت، ساتیا نادلا، سهامِ خود در مایکروسافت را به ارزش ۳۵.۹ میلیون دلار به فروش رساند؛ او همچنان ۲.۲ میلیون سهم متغیر در مایکروسافت دارد.

طبق گزارش سازمان اوراق بهادار و بورس ایالات متحده آمریکا، مدیرعامل مایکروسافت به تازگی ۳۵.۹ میلیون دلار از سهام خود در مایکروسافت را به فروش رسانده است.

به گزارش زومیت، طبق این اوراق، ساتیا نادلا با فروش ۳۲۸ هزار سهم، یک سوم از سهام مشترک خود را فروخته است؛ با این وجود وی همچنان ۷۷۸,۵۶۹ هزار سهم مشابه ۲.۲ میلیون سهم متغیر در شرکت مایکروسافت دارد.

با این حرکت، نادلا بزرگ ترین فروش سهم خود از زمان منصوب شدن به مقام مدیریت عامل مایکروسافت را انجام داده است؛ پیش تر نیز وی ۸.۳ میلیون دلار از سهام خود را در سال ۲۰۱۶ به فروش رسانده بود.

طی بیانیه ای، مایکروسافت اعلام کرده که این حرکت در راستای مقاصد مالی شخصی صورت گرفته است؛ در واقع این اقدام آغاز یک طرح تجاری خواهد بود که نادلا برای رسیدن به آن، در بازه های زمانی مختلف مقداری از سهم خود را به صورت منظم خواهد فروخت.

مایکروسافت در این بیانیه می گوید:

ساتیا به تداوم مؤفقیت های شرکت متعهد است و دارایی های او به طرز چشمگیری از الزامات تصویب شده توسط هیات مدیره مایکروسافت بیشتر است.

مایکروسافت در زیر سایه مدیریت نادلا همواره توانسته فصول مالی موفقی را پشت سر بگذارد و اکنون با رسیدن به ارزش ۸۳۵ میلیارد دلار، فاصله چندانی با یک تریلیون دلاری شدن ندارد؛ همین موضوع باعث خواهد شد تا در آینده سهام مدیرعامل هندی تبار مایکروسافت بیش از پیش ارزش پیدا کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

info@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی