یکشنبه, 21 مرداد 1397 - 16:58

آموزش های علمی کاربردی موجب رونق کسب و کار می شود

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز با اشاره به دانش آموختگی شمار زیادی دانشجو در این دانشگاه گفت: آموزش های علمی کاربردی موجب رونق کسب و کار می شود.

به گزارش ایرنا، پیمان دانش کارآراسته در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در چند سال اخیر دانشگاه جامع به تغییرات اساسی برای کیفیت بخشی دست زده است، افزود: امروز دانشگاه های علمی کاربردی نقش بی بدیلی در ارتقای مهارت آموزی دارند.

وی اضافه کرد: بخش تولید طی چند سال گذشته مورد حمایت و توجه ویژه مقام معظم رهبری قرار گرفته که تمامی این امور نیازمند تولید کالای با کیفیت است.

آراسته گفت: عموما بخش تولید از فقدان نیروی مهارتی رنج می برد و این امر از کیفیت محصول می کاهد که اگر بتوانیم نیروی انسانی ماهر تربیت کنیم بهره وری در تولید را افزایش می دهیم.

وی افزود: دانشگاه علمی کاربردی مدعی ارتباط درونی با بخش تولید و صنعت است و مراکز علمی کاربردی در بطن اشتغال قرار دارند.

این مسئول اضافه کرد: اکنون با سطح بندی مراکز در صدد تاکید بر این امر هستیم که با پشتیبانی دانشگاه به رونق تولید کالای باکیفیت کمک می کنیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز گفت: در راه بین المللی شدن قدم گذاشته ایم و دانشگاه جامع علمی کاربردی در این زمینه مجوزهای لازم را اخذ کرده است.

وی افزود: دانشگاه به دنبال تاسیس مراکز بین المللی با دانشگاه های خارجی است که طراحی های لازم در این رابطه اخذ شده و امید است تا پایان سال 97 این امر محقق شود.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه در 600 مرکز آموزش عالی فعال کشور برای مهرماه امسال پذیرش دانشجو خواهد داشت و البرز نیز در 115 رشته تحصیلی پذیرای دانشجویان کاردانی و کارشناسی خواهد بود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز گفت: آموزش در دانشگاه های علمی کاربردی به طور کامل مطابق با دانشگاه های پیشرو دنیا است.

وی افزود: پروژه محور و مشتری مدار حرکت می کنیم و این امر بر مبنای درخواست و نیاز دستگاه ها و ادارات است.

آراسته بیان کرد: با رایزنی های صورت گرفته از سوی دانشگاه در صدد تحصیلات تکمیلی منسجم تر وارد عمل می شویم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

info@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی