یکشنبه, 12 آذر 1396 - 15:58

کار در منزل / بازاریابی مؤثر برای کار در منزل چگونه است؟

اگر شما نیز به هر دلیلی در منزل کار می کنید، ابتدا باید دیگران را از آن باخبر کنید

کار در منزل مزایای زیادی دارد و هر کسی که در منزل کار می کند دلیل خاص خودش را دارد. برخی به دلیل اینکه می توانند از فرزندشان مراقبت کرده و پرستار بچه استخدام نکنند (با این کار پول شان را نیز پس انداز می کنند) یا چون دیگر مجبور نیستند روزانه برای رفتن به کار در رفت و آمد باشند، کار کردن در منزل را ترجیح می دهند. برخی نیز دوست دارند رئیس دیگری جز خود نداشته باشند.

بخش مرتبط: فرصت های سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار 

به گزارش دیجیاتو، اگر شما نیز به هر دلیلی در منزل کار می کنید، باید دیگران را از آن باخبر کنید. در زیر استراتژی هایی که می تواند در این کار به شما کمک کند آورده شده است.

- شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام می توانند به راحتی کار شما را به همه معرفی کنند. برای درک اثر آنها کافی است به این توجه کنید که اگر دوستان یا فالوورها، پست های شما را برای دیگران بفرستند به چه سرعتی می توانید در ذهن ها نقش ببندید.

- وبلاگ

حتما برای کسب و کارتان وبلاگ ایجاد کنید و در آن کارتان را به شکلی توضیح دهید که توجه دیگران را جلب کند. می توانید در وبلاگ داستان شروع کارتان را بگویید یا محصولات تان را معرفی کنید. مردم از دیرباز به شنیدن داستان علاقه مند بودند و هستند.

- خبرنامه

اگر به دلیل وقت کم نمی توانید وبلاگ داشته باشید می توانید همه اطلاعات گفته شده را در قالب خبرنامه بنویسید. مثلا اگر در کار گیاهان دارویی هستید، خبرنامه ای درباره محصولاتی که در آینده خواهید داشت منتشر کنید. اگر کارهای هنری دستی انجام می دهید اطلاعات مختصری درباره آن در خبرنامه بنویسید. با این کار مردمی که به حوزه کاری شما علاقه مندند به سمت تان جذب می شوند.

- تبلیغ

با معرفی صحیح لینک های دیگر سایت ها در صورتی که دیگران نیز در عوض همین کار را برای شما کنند، می توانید توجه زیادی را به خود جلب کنید. با دادن درصد کمی از فروش تان برای این تبلیغ به راحتی در دید مردم ظاهر شوید.

- تخفیف

تخفیف یکی از بهترین راه های جلب مشتری است. تخفیفاتی برای محصولات تان بگذارید، اما برای آن زمان تعیین کنید. اگر این کار را به طور مداوم انجام دهید مردم به بازدید از سایت تان عادت می کنند.

- کارت ویزیت

روشی قدیمی اما مؤثر است. می توانید کارت های ویزیت خودتان را به راحتی در مراسم ها، اتوبوس ها یا همایش ها پخش کنید. اگر کارت شما به درستی طراحی شده باشد حتما می تواند توجه مردم را به خود جلب کند.

حتما اطلاعات مربوط به کار یا محصولات، وب سایت و لوگوی تان را روی آن درج کنید. فکر نکنید که این کار از مد افتاده زیرا هنوز مردم به دلیل راحتی حمل، این کارت ها را در کیف پول خود نگه می دارند.

کار در منزل چالش برانگیز و البته انگیزشی است، از این رو امیدواریم مواردی را که در بالا گفته شد به کار گیرید و بتوانید کار یا محصول تان را معروف کنید.

مطالب مرتبط:

آداب کسب و کار / کسب و کار خانگی: زن خوب فرمانده پارسا!

ارائه خدمات در منزل

راهنمای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

info@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی