شنبه, 01 مهر 1396 - 15:24

ترفند هایی برای برندینگ شخصی: خودتان باشید

داشتن یک استراتژی موفق برای برندینگ شخصی آن قدرها هم که تصور می کنید سخت نیست.

به گزارش ibazaryab، در حقیقت، برای اینکه از منحصربه فرد بودن برند شخصی تان اطمینان داشته باشید باید از ویژگی های شخصیتی خودتان استفاده کنید تا برندی کاملا منحصربه فرد داشته باشید.

به عبارت دیگر، خودتان باشید! اگر از طرفداران پرشور ورزش هستید، ورزش را نیز به برند شخصی خود اضافه کنید. هنگامی  که شما در برندینگ شخصی خود، حقیقت واقعی خودتان را به نمایش می گذارید نه تنها باعث افزایش جذابیت آن می شود بلکه مخاطبان شما نیز حقیقی بودن برند شخصی شما را احساس می کنند و این کار باعث بیشتر موردتوجه قرار گرفتن آن می شود.

در زیر ترفندها و نکاتی را با شما به اشتراک می گذاریم تا یاد بگیرید که چطور از شخصیت تان در برندینگ شخصی خود استفاده کنید و یک استراتژی موفق برای این منظور داشته باشید:

 سرگرمی های تان را به عنوان بخش قابل ملاحظه از برندتان استفاده کنید

علاقه شخصی تان به یک تیم ورزشی خاص، سینما، جمع آوری سکه یا هر نوع سرگرمی ای که به آن می پردازید می تواند راهی برای ترکیب برند شخصی شما با زندگی شخصی تان باشد. به طور مثال می توانید در وبلاگ شخصی، صفحات اجتماعی یا قسمت درباره من وب سایت تان این سرگرمی ها را به اشتراک بگذارید.

این کار باعث می شود که شما واقعی تر و جالب تر به نظر برسید، همچنین باعث افزایش تعامل با مخاطبان تان و همچنین برگ برنده ای در مقابل رقیبان تان است.

خانواده خود را نیز وارد کنید

اگر ازدواج  کرده اید و فرزند دارید، خانواده شما بخش مهمی از زندگی شما هستند. آنها را هم وارد برند شخصی خود کنید، از قرار دادن عکس های خانوادگی خود در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر دریغ نکنید. خانواده خود را وارد پروسه برندینگ شخصی خود کنید، زیرا این کار باعث می شود برند شما نسبت به برندهای تک بعدی دیگر بهتر و واقعی تر ظاهر شود.

خجالتی نباشید

بسیاری از افراد از اینکه ایده ها و نظرات خود را به اشتراک بگذارند خجالت می کشند. قبل از ارائه هر مطلبی اطمینان حاصل کنید که این مطلب توهین آمیز نباشد و سپس خجالت را کنار بگذارید و ایده های خود را مطرح کنید. با این کار شما جالب تر و جذاب تر دیده خواهید شد و این را هم بدانید که مشتریان شما بیشتر به دنبال واقعیت در شما هستند و این کارتان باعث می شود که واقعی جلوه کنید.

به روز نگاه داشتن ایمیل ها، وبلاگ شخصی و همچنین پروفایل های تان در شبکه های اجتماعی نیز ایده خوبی برای به نمایش گذاشتن شخصیت تان است. بسیاری از افراد معتقدند که برند شخصی آنها باید کاملا استریل، پاک و تک بعدی باشد. این کار آسان نیست! یک برند شخصی مؤثر بر پایه شخصیتی قدرتمند ساخته شده است، پس اگر یک شخصیت قوی دارید نگران از بین رفتن برندتان نباشید و همانطور که در ابتدا گفته شد خودتان باشید و نگذارید اعتقادات دیگران باعث سست شدن تان شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی