شنبه, 18 دی 1395 - 14:00

اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به «جشنواره برترین های تبلیغات ایران»

دبیرخانه جشنواره برترین های تبلیغات ایران (جشنواره ملی تبلیغات) طی اطلاعیه ای آخرین مهلت ارسال آثار را به جشنواره برترین های تبلیغات ایران اعلام کرد.

بنابر این گزارش کانون های تبلیغاتی، روابط عمومی ها و برندها حداکثر تا 30 دی ماه فرصت دارند نسبت به ارسال آثار در رشته های دیجیتال، تبلیغات دیداری و شنیداری، تبلیغات حمایتی و چاپی، تبلیغات محیطی و مستقیم، تبلیغات یکپارچه و کمپین ها، طراحی و برندینگ، مطالعات و تحقیقات مرتبط با تبلیغات و فعالیت های روابط عمومی در بخش اصلی و نیز آثار تبلیغاتی مرتبط با اقتصاد مقاومتی، مسئولیت اجتماعی و تبلیغات فرهنگی و خدمات عمومی در بخش ویژه به دبیرخانه اقدام کنند.

این دبیرخانه افزود: تا 15 بهمن ماه، سه برابر آثار قابل معرفی انتخاب شده و به عنوان نامزدهای دریافت شاهین و دیپلم افتخار معرفی خواهند شد.

خاطرنشان می سازد در مراسمی که در روز 25 بهمن ماه در مرکز همایش های صداوسیما برگزار خواهد شد، به اثر اول شاهین طلایی، به اثر دوم شاهین نقره ای، به اثر سوم شاهین برنزی و به اثر چهارم دیپلم افتخار اعطا خواهد شد.


کانال تگرام روزنامه فرصت امروز


دیدگاه‌ها  

#1 زهرا 1395-10-20 07:56
باعرض سلام وخسته نباشید..یک نوع تبلیغ رو برامون بیان کنید تاروش تبلیغ رویادبگیریم..مث لا درتبلیغات چه چیزهایی بگوییم. باتشکر
ارسال پاسخ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روزنامه صبح فردا را ، امشب بخوانید

  • بیش از 700 شماره روزنامه (PDF) را دانلود کنید
  • اطلاعات کسب و کار خود را در نیازمندی های نما به ثبت برسانید
  • در خبرنامه روزنامه فرصت امروز عضو شوید
مشترک آنلاین روزنامه شوید >