شنبه, 23 دی 1396 - 18:14

آغاز فعالیت سامانه «دادور» با هدف بهبود فضای کسب وکار

معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی با اعلام اینکه هدف از اجرای سامانه دادور بهبود فضای کسب وکار است، گفت: این مهم برای مساعدت به حل موانع و مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

به گزارش قدس آنلاین، حسین میرشجائیان حسینی در افتتاح سامانه دادور در استان البرز که صبح دیروز برگزار شد، اظهار کرد: مجموعه دولت دوازدهم به موضوع بهبود محیط کسب وکار توجه ویژه داشته، چراکه تورم بالای ۳۰درصد از عواملی بوده که باعث شد اقدامات دولت با مشکل مواجه شود.

وی افزود: ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی برای صدور یک مجوز، پایش عملکرد و پاسخگویی دستگاه های اجرایی، شفاف سازی اطلاعات مرتبط با مجوزها و قوانین و مقررات مرتبط با آن، ارتباط مستقیم با متقاضیان مجوزها از طریق مرکز تماس فوریت های کسب وکار و دریافت و پاسخ به شکایت را از اهداف تشکیل این سامانه است.

میر شجائیان حسینی با بیان اینکه هدف از اجرای این سامانه بهبود فضای کسب وکار و همچنین مساعدت به حل موانع و مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی است، افزود: در نیمه دوم سال ۹۳ بیش از ۲هزار مجوز سیستم که بروکراسی ما را شکل می دهد، شناسایی شد که ۹۹درصد این مجوزها بر اساس قانون بوده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی : 88938410-021

[email protected]

شبکه های اجتماعی فرصت امروز