سه شنبه, 14 آذر 1396 - 10:21

برگزاری هفتمین جشنواره ملی فاوا با شعار «فاوا، کسب و کار خلاقانه و تولید دانش بنیان»

امیرحسین دوایی، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات درباره هفتمین جشنواره ملی فاوا با شعار «فاوا، کسب و کار خلاقانه و تولید دانش بنیان» گفت: فراخوان ثبت نام در هفتمین جشنواره ملی فاوا از ۱۱ آذر به طور رسمی آغاز شده و تا تاریخ ۳۰آذر ادامه دارد.

وی محورهای توسعه کسب وکارهای نوآورانه، صادرات محصولات دانش بنیان، پژوهش های منتهی به فناوری، استارت آپ برتر در بخش ICT و دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی را به عنوان محورهای جشنواره هفتم اعلام کرد و گفت: «فاوا، کسب و کار خلاقانه و تولید دانش بنیان» به عنوان شعار هفتمین دوره از جشنواره انتخاب شده است.

معاون وزیر ارتباطات افزود: هفتمین جشنواره ملی فاوا اسفندماه ۹۶ توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای ارتقای توان بخش ICT کشور و با هدف ایجاد شور و نشاط در این حوزه، همزمان با سالروز تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

دوایی با دعوت از تمامی فعالان حوزه ICT برای حضور موثر در این دوره از جشنواره ملی فاوا، اظهار کرد: با توجه به اعلام فراخوان ثبت نام، از فعالان این حوزه درخواست می شود نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم ها و ارائه مستندات از طریق مراجعه به نشانی https://festfava.ict.gov.ir  اقدام کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی