پنج شنبه, 27 مهر 1396 - 08:32

به همت بنیاد نخبگان استان لرستان برگزار می شود / نخستین رویداد استارت آپی «ایدوکا»

نخستین رویداد استارت آپی ایدوکا (استارت آپ گردشگری)، 8 تا 10 آذرماه با هدف تقویت روحیه ایده پردازی، ترویج گفتمان کارآفرینی و جذب سرمایه گذار با تکیه بر توانمندی های بالقوه استان لرستان در دانشگاه آزاد واحد خرم آباد برگزار می شود.

حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان درباره این رویداد گفت: با توجه به نیازسنجی جامعه و لزوم حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان و با تاکید بر استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه لرستان، رویداد استارت آپی ایدوکا (استارت آپ گردشگری) به همت این بنیاد برگزار می شود.

وی افزود: ایجاد انگیزه میان دانشجویان و فارغ التحصیلان و ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه های نظام کنونی علم و فناوری کشور است و به همین دلیل یکی از اهداف ایدوکا نیز همین مهم است.

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان یادآور شد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، تا پیش از برگزاری استارت آپ گردشگری لرستان دو برنامه کمپ  ایده در دو دانشگاه استان برگزار می شود.

لازم به ذکر است نخستین رویداد استارت آپی ایدوکا به همت بنیاد نخبگان استان لرستان و با همکاری ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و حمایت مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی  و  فناوری ریاست جمهوری و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی