چهارشنبه, 22 شهریور 1396 - 10:14

کلینیک کسب و کار / پرسش و پاسخ درباره آموزش تخصصی کارکنان

پرسش: مالک یک شرکت تولیدی کیف و کفش هستم، می خواهم بدانم آموزش تخصصی کارکنان تا چه اندازه در رشد و توسعه کمی و کیفی شرکت تاثیر دارد؟

پاسخ کارشناس: آموزش کارکنان می تواند تاثیر بسزایی در رشد و توسعه شرکت شما داشته باشد. در واقع یکی از وظایف اصلی حوزه مدیریت دایر کردن بخش آموزش برای توانمند سازی نیروهای سازمانی است.

شرکت های موفق سالانه هزینه های زیادی برای آموزش کارکنان صرف می کنند تا بتوانند نیروهای کارآمد و توانا و لایقی داشته باشند. استیو جایز می گفت: مهم ترین کاری که من برای سازمانم انجام دادم استخدام افراد مناسب و آموزش دیده بود.

امروزه منابع انسانی نقش مهمی در رشد و توسعه اهداف سازمانی دارند. به خصوص اینکه صنعت کفش در ایران نیاز به یک بازنگری اساسی دارد تا بتواند همگام با کشورهای پیشرفته تولید کند. هر روزه در دنیای امروز فناوری های نوینی در صنایع مختلف دیده می شود که منابع انسانی شما برای به کار گیری از این فناوری ها نیاز به آموزش حرفه ای و تخصصی دارد. اگر شما به فردای روشن شرکت خود فکر می کنید بی تردید آموزش می تواند شما را در مسیر درست موفقیت قرار دهد.

صنعت کفش هر روز در حال تغییر و تحول است و شما برای اینکه بتوانید در بازار رقابت موفقی داشته باشید، باید نیروهای انسانی خود را با آموزش ها ی حرفه ای تقویت کنید. این احتمال كه نیروی جوانی، مهارتی را بیاموزد و آن را همواره بدون تغییر ادامه دهد به كلی محال است، بنابراین شما باید نیروهای خود را با آخرین تحولات صنعت کفش در دنیا آشنا کنید تا بتوانید سهم فروش خود را در بازار حفظ کرده یا افزایش دهید.

شاید هزینه های برگزاری دوره های آموزش و میزان وقتی که کارکنان بانک برای شرکت در این دوره ها صرف می کنند، در نگاه اول شما را از این کار بازدارد اما شکی نیست که کیفیت محصول شما تابعی از منابع انسانی متخصص و آموزش دیده است و هر اندازه در این زمینه حرفه ای تر برخورد کنید نتایج بهتری خواهید داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی