چهارشنبه, 22 شهریور 1396 - 15:22

7عادتی که هر کارآفرین باید کسب کند

ممکن است در مورد کاری که می خواهید در طول زندگی خود انجام دهید مطمئن نباشید. به سختی کار می کنید اما هدف خاصی در ذهن تان نیست. نگران نباشید همه افراد همین مشکلات را دارند، اما شما می توانید با هفت فعالیت زیر به نقل از دیجیاتو موفقیت خود را تضمین کنید.

در خرج کردن صرفه جویی کنید

باید با خود تمرین و به سختی تلاش کنید تا عادت خرید اجناس غیر ضروری را از خودتان دور کنید. ممکن است همین حالا هم در اکثر اوقات در خریدهای خود صرفه جویی کنید، اما زمانی  که بتوانید 20درصد از تمام اجناسی را که می خرید کم کنید، بسیار موفق تر خواهید بود.

زود به خواب بروید و صبح زود هم بیدار شوید

زمانی  که بتوانید هر روز به این عادت دست پیدا کنید، از تاثیر آن بر موفقیت ها و بهبود شرایط زندگی خود شگفت زده خواهید شد. شاید قبل از این علاقه داشتید تا دیروقت بیدار بمانید، اما در نظر داشته باشید که زودتر به تخت خواب رفتن می تواند به شما کمک کند تا صبح زود از خواب بیدار شوید و زمان کافی برای مطالعه، ورزش و حتی خلوت کردن داشته باشید.

روابط کاری و شخصی خود را تقویت کنید

در برقراری روابط بهتر عمل کنید، چون شبکه دوستان برای موفقیت شما یک شرط لازم و ضروری است. در هفته یکی دو بار با کسانی که ارتباط تان با آنها قطع شده تماس بگیرید یا پیامی برای شان ارسال کنید.

روی فعالیت خود تمرکز کنید

ممکن است پیش از آنکه شغل و پیشه واقعی خود را پیدا کنید مجبور شوید کارهای متفاوتی انجام دهید. مشکلی نیست زیرا هر کدام از آن کارها شما را برای شخصیتی که هم اکنون هستید آماده کرده اند. شما یاد خواهید گرفت که چطور افراد را هدایت کنید و مدیر آنها باشید و این درس ها برای شما بسیار مفید خواهند بود.

یک مربی برای خود بیابید

هر آنچه را می توانید از یک شخص قابل اطمینان فرا  بگیرید و مطمئن باشید با این کار بسیار سریع تر آموزش می بینید. شخصی را بیابید که قابل احترام و موفق بوده و می تواند راز کامیابی خود را با شما در میان بگذارد. هرچه می خواهید از او بپرسید.

در جای اشتباه سرمایه گذاری نکنید

مطمئنا می دانید که در اینجا صحبت از پول نیست. شما زمان و احساسات خود را برای کسانی که برای تان ارزشمند هستند، صرف می کنید. مطمئن باشید در اطراف تان کسانی جمع شده اند که مشوق شما هستند و باعث پیشرفت تان خواهند شد.

 «نه» گفتن را تمرین کنید

ممکن است علاقه داشته باشید که بیشتر از «بله» استفاده کنید و این مسلما مشکل ساز نخواهد بود اما برخی اوقات «نه» نگفتن می تواند سر شما را حسابی شلوغ کند. فراموش نکنید که زمان بسیار پراهمیت است پس به راحتی آن را از دست ندهید.

در پایان باید گفت که صبور باشید و دست از تلاش بر ندارید، مسلما سخت کوشی شما ثمره بخش خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی