جمعه, 20 مرداد 1396 - 18:04

کلینیک کسب و کار / پرسش و پاسخ درباره افزایش فروش محصولات آرایشی بهداشتی

پرسش: صاحب یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی هستم و حدود یک سال از شروع فعالیتم می گذرد، اما هنوز فروش خوبی ندارم. از نظر شما باید چه اقداماتی در راستای افزایش فروش این محصولات انجام داد؟

پاسخ کارشناس: اول از همه توجه داشته باشید که در هر کسب و کاری، صبر حرف اول را می زند. تقریباً هیچ کسب و کاری در دنیای آنلاین وجود ندارد که بعد از یک سال به موفقیت چشمگیری دست یافته باشد. شما باید با صبر و حوصله و تمرکز روی اهداف خود ثبات قدم داشته باشید و پله های پیشرفت را یکی یکی بردارید. باید به روند نگاه کنید.

اگر در این یک سال فروش شما افزایش یافته ولی هنوز به نقطه ایده آل نرسیده است، نگران نباشید، اما اگر اساسا فروش شما تغییری نکرده است پس دچار مشکلات اساسی هستید و نیاز به بازنگری در زمینه های مختلف کسب و کار خودتان دارید. اگر روند مثبت است جای نگرانی نیست. یک برنامه بازاریابی در حد بودجه خودتان طراحی کنید و آن را به اجرا بگذارید. حتماً با متخصصان این موضوع مشورت کنید. برند شدن در این حوزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یک برنامه مشخص برای برندینگ خودتان داشته باشید و آن را مجدانه دنبال کنید.

اما اگر فروش شما در این یک سال رشد نداشته است، باید یکبار دیگر طرح کسب و کار خودتان را مرور کنید. از کیفیت و قیمت محصولات تان گرفته تا سرویس هایی که روی سایت ارائه می دهید باید بررسی شوند. گرافیک سایت و برنامه تبلیغلاتی شما نیز باید بازنگری شوند. از متخصصان مشورت بگیرید و کل سیستم را بازنگری کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی