یکشنبه, 25 تیر 1396 - 15:04

هفت مرحله برای به دست آوردن 900هزار زیر 30سالگی

تیموتی سیکس، کارآفرین و کارشناس سهام، وکیل و تاجری مشهور است. وی چندین مقاله در حوزه کسب و کار دارد که در اینجا به شرح یکی از آنها می پردازیم.

اکثر مردم در 20 سالگی برای مخارج تحصیل خود بدهی هایی دارند که مجبور به پرداخت آن هستند. هدف چالش های تجاری من کمک رسانی به مردم است تا مقدار اندکی از سرمایه و پول خود را تا شش یا هفت رقم اعشار در مدت زمان کوتاهی گسترش دهند. به تازگی با یکی از دانش آموزانم که با پیروی از درس ها و دوره های من موفق به کسب موقعیت و موفقیت باور نکردنی شد، به گفت وگو پرداختم.

در اینجا، آخرین دانش آموز من، برای به اشتراک گذاشتن هفت روش مختلف برای کسب موفقیت به من اشتیاق و انگیزه بخشید و جوانان می توانند با پیروی از این هفت روش در 20 سالگی خود تبدیل به میلیونر شوند. این دانش آموز27k دلار را به 900هزار دلار تبدیل کرده است و برای افزایش آن نیز به کار خود ادامه می دهد. در این مقاله برخی از راه هایی را که باعث قدم گذاشتن در جاده موفقیت می شود برای شما شرح خواهم داد.

1- تجارت در بازار سهام را بیاموزید

تجارت در بازار سهام یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای کسب درآمد بیشتر است. البته در این کار ممکن است با خطراتی نیز روبه رو شوید. اما برای تجارت موفق در این عرصه لزوما نیاز به تجربه و مهارت چندین ساله نیست. اصول پایه معاملاتی به اندازه کافی برای کمک به شما سودآور هستند. بنابراین هرچه زودتر این اصول تجاری و معاملاتی را بیاموزید، بهتر است. بهتر است بدانید، دانش آموز اشاره شده من، زمانی که شروع به کار کرد راهنمای سهام پنی من را مطالعه می کرد.

2- علاقه مندی های خود را تبدیل به موفقیت کنید

امروز، این دانش آموزی که از او سخن می گویم ثروتمند است. اما این ثروت یک شبه به دست نیامده و او ساعت ها و روز ها تلاش کرده و کار انجام داده است تا به این موفقیت برسد. داشتن همت و انگیزه و تلاش برای دستیابی به موفقیت، ویژگی تمام دانشجویان ممتاز است. افراد سختکوش در تمام طول روز به مطالعه و کار می پردازند تا سرانجام به موفقیت دست یابند. اگر شما مایل به انجام کار سخت نیستید پس هرگز نخواهید توانست سرمایه تان را افزایش دهید.

3- یک مربی پیدا کنید

مربی مورد نظر شما لزومی ندارد که حتما متخصص در زمینه کارتان باشد. آنها به سادگی باید یک فرد منظم و با برنامه باشند که شما را به سمت وظیفه ای که در دست دارد متمرکز کنند. من به عنوان یک مربی برای دانش آموزانم عمل کرده ام، اما با این حال همیشه توصیه می کنم که آنها چندین مربی داشته باشند تا این گونه بتوانند طیف وسیعی از درس ها را با هم ترکیب کنند.

4- در یک مکان خسته کننده زندگی کنید

یک واقعیت جالب اینکه بسیاری از دانش آموزان برتر من در مرکز ایالات متحده زندگی می کنند. به همین دلیل است که من به همه دانشجویان جدیدم توصیه می کنم که در یک مکان خسته کننده یا به عبارتی شلوغ زندگی کنند. در حقیقت مناطق مرکزی شهری در مقایسه با سواحل و مناطق کم سروصدا خسته کننده تر هستند. بسیاری از دانش آموزان نیز محیط اطراف شان را کم نور می کنند تا بتوانند بهتر تمرکز کنند.

5- آنچه را که انجام می دهید دوست داشته باشید

یکی از درس هایی که آموختم این است که اگر می خواهید در کاری به موفقیت دست یابید، باید آن کار را دوست داشته باشید یا بهتر است بگوییم عاشق آن بشوید زیرا تنها در این صورت است که اگر خسته کننده شود، آن را به عنوان یک کار جالب و شادی آور احساس خواهید کرد که به شما انرژی و انگیزه برای موفقیت بیشتر می دهد. بنابراین بخشی از کار را که بیشتر دوست دارید پیدا کنید و روی آن متمرکز شوید.

6- بر هدف های کوچک و کوچک تر متمرکز شوید 

برای اینکه میلیون ها دلار سرمایه را به طور یکجا به دست آورید برنامه ریزی نکنید زیرا تمرکز روی به دست آوردن یک میلیون دلار به یک باره ممکن نیست. اهداف کوتاه مدت و بلندمدت خود را مشخص کنید و بر اهداف کوتاه مدت خود متمرکز شوید. در این صورت از پیشرفت سریع خود شگفت زده خواهید شد و به هدف بلند مدت خود نزدیک تر می شوید. هدف های کوچک و کوچک تر یک شعار مفید در رسیدن به موفقیت است. در ابتدا یادگیری باید یک هدف باشد نه راهی برای کسب درآمد بیشتر.

7- اشتباهات خود را بپذیرید و آنها را در آغوش بگیرید

هرکسی در هر کاری مرتکب اشتباه می شود. دانشجویان میلیونر من، تلفات انفرادی زیادی را متحمل شده اند، اما در بلند مدت با وجود ضرر و زیان های وارد شده به آنها، هنوز هم در سطح بالا هستند. هنگامی که آنها زیان های بزرگی را تجربه می کنند، شروع به بررسی دلایل آن می کنند بنابراین، چگونگی جلوگیری از اشتباهات را بارها و بارها می فهمند.

 افکار نهایی - شما می توانید این کار را انجام دهید

یک مربی یا معلم می تواند تمام ابزارهایی را که برای تبدیل شدن به یک دانشجوی میلیونر لازم است به شما بدهد اما شما نیز باید شخصیت و صفات و حتی سختکوشی را برای استفاده از ابزار مناسب داشته باشید.

ارتباط با نویسنده : [email protected]

تجارت در بازار سهام یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای کسب درآمد بیشتر است. البته در این کار ممکن است با خطراتی نیز روبه رو شوید. اما برای تجارت موفق در این عرصه لزوما نیاز به تجربه و مهارت چندین ساله نیست

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی