یکشنبه, 02 مهر 1396 - 08:00

امضای 2 قرارداد تامین مالی خارجی با «اوبر بانک» اتریش و «دانسکه» دانمارک توسط بانک پاسارگاد

بانک  پاسارگاد به همراه چند بانک دیگر ایرانی، دو قرارداد تامین مالی خارجی (فاینانس) را با بانک های «اوبر بانک» اتریش و «دانسکه» دانمارک به ترتیب به ارزش یک میلیارد یورو و 500 میلیون یورو امضا کرد. این قراردادها با حضور سیداحمد عراقچی معاون ارزی بانک مرکزی، محمد خزاعی رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی، عبادالله مولایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش، مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره بانک های ایرانی منعقد شد. 

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، قرارداد یک میلیارد یورویی 14 بانک ایرانی از جمله بانک  پاسارگاد، با «اوبر بانک» اتریش، نخستین قرارداد تامین مالی بانک های ایران با بانک های اروپایی  پس از برجام به شمار می رود.

 «اوبر بانک» یک بانک منطقه ای در قلب اروپاست که در کشورهای همجوار اتریش نیز فعالیت دارد.

براساس این خبر، قرارداد دیگری به ارزش 500 میلیون یورو، بین 10 بانک ایرانی از جمله بانک  پاسارگاد، با «دانسکه بانک» دانمارک منعقد شد. «دانسکه بانک» در 16 کشور دنیا فعال است و علاوه بر خدمات بانکی برای مشتریان شخصی، تجاری و نهادی، خدماتی در حوزه بیمه و مسکن نیز ارائه می کند.

به موجب این قراردادها، منابع این دو بانک اتریشی و دانمارکی برای تامین مالی پروژه های عمرانی و تولیدی  بخش خصوصی و دولتی که مجوزهای لازم را طی مراحل قانونی در داخل کشور اخذ کرده اند، تخصیص خواهد یافت.

گفتنی است بانک  پاسارگاد به عنوان بانکی موفق در صحنه داخلی و بین المللی، به سبب کارنامه درخشان خود همواره مورد توجه بسیاری از بانک ها و نهادهای خارجی قرار گرفته است. این بانک همچنین برای ارائه کلیه خدمات ارزی از جمله گشایش انواع اعتبارات اسنادی دیداری و مدت دار، حوالجات ارزی، خریدوفروش و افتتاح حساب های ارزی و همچنین صدور انواع ضمانتنامه های ارزی و خدمات مربوط به صادرات کالا در خدمت هم میهنان گرامی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی