چهارشنبه, 29 شهریور 1396 - 08:10

افزایش 23 درصدی پرداخت تسهیلات بانک سپه در همدان

مدیر شعب بانک سپه منطقه همدان گفت این بانک در استان همدان به واسطه اعتماد عمومی توانست با موفقیت در جذب منابع و پرداخت تسهیلات با رشد 23درصدی به بخش های مختلف اقتصادی نقش مهمی در رونق تولید ایفا کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، سیدکاظم ایروانیان شاد ضمن تأکید بر ضرورت تأمین مالی بنگاه های کوچک و متوسط برای کمک به ارتقای توان رقابت پذیری آنها گفت: با توجه به نقش برجسته این واحدهای تولیدی در ایجاد اشتغال و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، در سال 1395 بانک سپه با برنامه ریزی مناسب از نظر تعداد تسهیلات پرداختی برای رونق تولید استان همدان رتبه سوم را در بین بانک های استان به خود اختصاص داد.

او با اشاره به ظرفیت های استان همدان در بخش های مختلف اقتصادی به ویژه کشاورزی، تصریح کرد: سال گذشته بانک سپه برای کمک به رونق 56 واحد تولیدی در استان همدان 188میلیارد و 810میلیون ریال تسهیلات پرداخت کرد که رقم قابل توجهی از این میزان تسهیلات در اختیار فعالان بخش کشاورزی قرار گرفت.

مدیر شعب منطقه همدان با تأکید بر لزوم حمایت از بخش های مختلف اقتصادی استان همدان، افزود: بانک سپه در ادامه روند حمایت از سیاست های اقتصادی دولت در پنج ماهه ابتدای امسال حدود 997میلیارد ریال تسهیلات به بخشهای مختلف اقتصادی استان پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23درصد رشد نشان می دهد.

ایروانیان گفت: بانک سپه همچنین در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود؛ داوطلبانه بیش از 6هزارمیلیارد ریال از منابع خود را برای کمک به ازدواج جوانان اختصاص داد و در طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج مورد تأکید بانک مرکزی شرکت کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی