دوشنبه, 27 شهریور 1396 - 08:06

امضای قرارداد 10میلیارد دلاری خط اعتباری «سیتیک تراست» چین و بانک پاسارگاد

موافقت نامه قرارداد ۱۰میلیارد دلاری خط اعتباری «سیتیک تراست» چین با بانک  پاسارگاد و چهار بانک ایرانی دیگر، در مرکز «سیتیک» چین در پکن امضا شد.

به گزارش روابط  عمومی بانک  پاسارگاد، طی مراسمی با حضور «ولی الله سیف» رئیس کل بانک  مرکزی، علی اصغر خاجی سفیر ایران در پکن، محمد خزاعی رئیس سازمان سرمایه گذاری، مدیران «سیتیک تراست» و مدیران بانک های ایرانی، موافقت نامه قرارداد 10میلیارد دلاری میان موسسه های مالی «سیتیک تراست» چین با بانک  پاسارگاد و چهار بانک ایرانی دیگر به امضا رسید.

براساس این گزارش، سرمایه گذاری 10 میلیارد دلاری چین در ایران به صورت فاینانس در پروژه هاى تولیدى و صنعتى و حوزه های مدیریت منابع آبی، انرژی، محیط زیست و حمل و نقل و... تخصیص خواهد یافت.

همچنین بهره مندی از خط اعتبارى میان مدت چین در پروژه هاى تولیدى، صادراتى و در عین حال تامین مالى كوتاه مدت قبل و بعد از صادرات از محل منابع ارزى بانك  پاسارگاد در دستور کار است. این قرارداد، زمینه توسعه روابط اقتصاد ایران و چین را نیز بیش از پیش فراهم خواهد کرد. «سیتیک تراست» یکی از موسسه های مالی بزرگ دنیاست، به طوری که در بین 500 شرکت مالی دنیا در ردیف 51 جهان قرار گرفته است.

گفتنی است عملکرد مطلوب بانک پاسارگاد در سال های فعالیت، باعث شده جایگاه مطلوب و شایسته ای را در صحنه بانکداری بین المللی از آن خود کند، به طوری که همواره مورد توجه بسیاری از بانک ها و موسسات خارج از کشور قرار گرفته و قراردادها و تفاهم نامه های بین المللی بسیار خوبی را در راستای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور تنظیم کرده  است.

بانک پاسارگاد برای ارائه کلیه خدمات ارزی از جمله گشایش انواع اعتبارات اسنادی دیداری و مدت دار، حوالجات ارزی، خریدوفروش و افتتاح حساب های ارزی و همچنین صدور انواع ضمانتنامه های ارزی و خدمات مربوط به صادرات کالا در خدمت هم میهنان گرامی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی