سه شنبه, 14 شهریور 1396 - 08:06

پایان شهریورماه، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم 180 ثانیه ای پاسارگاد

دبیر اجرایی و عضو هیأت داوران دومین جشنواره فیلم 180ثانیه ای پاسارگاد، از عدم تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای پاسارگاد خبر داد. 

به گزارش روابط  عمومی بانک  پاسارگاد، خسرو رفیعی دبیر اجرایی و عضو هیأت داوران دومین جشنواره فیلم 180ثانیه ای پاسارگاد گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم 180ثانیه ای  پاسارگاد، پس از استقبال چشمگیر و درخواست بسیاری از علاقه مندان و دانشجویان، با توجه به فرصت تعطیلات تابستانی، به پایان شهریور 1396 تغییر یافت و این مهلت بار دیگر تمدید نخواهد شد.

وی ادامه داد: هم اکنون آثار بسیار ارزشمندی اعم از فیلم و ایده به دبیرخانه جشنواره ارسال شده  است و استقبال بسیار خوبی، همچون دوره اول این جشنواره، از سوی علاقه مندان و هنرمندان به عمل آمده  است. بازبینی و بررسی اولیه این آثار همچنان ادامه دارد و پس از پایان مهلت ارسال آثار و جمع بندی نهایی، آثار راه یافته به مرحله نهایی ارزیابی و داوری مشخص خواهند شد. 

رفیعی تصریح کرد: علاوه بر فیلم های کوتاه، تعداد بسیاری ایده و فیلمنامه که امکان ساخت نداشته اند به دبیرخانه ارسال شده  است که توسط هیأت داوران جهت پرداخت کمک هزینه ساخت، بررسی خواهند شد. 

رفیعی تاکید کرد: کلیه شرکت کنندگان در این جشنواره چه در بخش اصلی و چه در بخش جنبی  (ارسال ایده) باید ضمن مراجعه به سایت جشنواره، نسبت به ثبت نام و درج اطلاعات خود اقدام کنند. در غیر  این صورت، آثار آنها در بخش داوری شرکت داده نخواهد شد.

رفیعی در خصوص محورها و موضوعات این جشنواره ادامه داد: حفظ محیط  زیست و منابع  طبیعی، تکریم خانواده و حقوق اجتماعی و اهدای عضو از محورهای اصلی جشنواره هستند.همچنین یک بخش جنبی مربوط به ایده هایی که امکان ساخت پیدا نکرده اند نیز در جشنواره لحاظ شده  است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی