شنبه, 11 شهریور 1396 - 09:09

مدیرعامل بانک دی خبر داد / ارائه بسته های متنوع اعتباری به بنگاه های تولیدی و اشتغال زا

مدیرعامل بانک دی با بیان اینكه حمایت از بنگاه های تولیدی و اشتغال زا در اولویت برنامه های بانك قرار دارد، از ارائه بسته های متنوع خدمات اعتباری در چارچوب ضوابط و قوانین بانک مرکزی به این دسته شركت ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، محمدرضا قربانی در حاشیه بازدید از چند شرکت تولیدی ـ بازرگانی كه از مشتریان بانك هستند، گفت: حمایت بانک دی از شرکت های تولیدی و بازرگانی قدمی در راستای تداوم فعالیت بخش تولید کشور و نیروی انسانی شامل کارگران و مهندسان است.

او با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» ادامه داد: حمایت از شرکت های تولیدی صرف نظر از اینکه تولید 100درصد داخلی هستند یا تحت لیسانس شرکت های خارجی فعالیت می كنند، در صورتی که سبب ایجاد اشتغال در کشور شود از وظایف بانک ها و بنگاه های اقتصادی است.

مدیرعامل بانک دی در ادامه دیدارهای خود از شركت ها و مشتریان ارزنده بانك با حضور در شرکت های تکوین الکتریک و سام پخش از مجموعه شرکت های سامسونگ ضمن بازدید از بخش های مختلف این شركت ها با مدیران آنها گفت وگو كرد.

شرکت تکوین الکترونیک نماینده انحصاری شرکت سامسونگ کره در ایران است و وظیفه تولید و مونتاژ لوازم خانگی با برند سامسونگ را برعهده دارد كه در حال حاضر تولید و مونتاژ حدود 80 مدل یخچال فریزر و ساید، 14 مدل ماشین لباسشویی و روزانه حدود 900 دستگاه جاروبرقی را انجام می دهد. شرکت سام پخش نیز در زمینه فروش انواع لوازم خانگی فعالیت دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی