شنبه, 11 شهریور 1396 - 08:03

امضای قرارداد همکاری بانک پاسارگاد و اگزیم بانک کره جنوبی

قرارداد تامین مالی بلندمدت بانک پاسارگاد و اگزیم بانک کره جنوبی در راستای اشتغال زایی و کمک به پیشرفت اقتصاد کشور به امضای طرفین رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک یکی از 12 بانک ایرانی است که با امضای این قرارداد، آماده تامین منابع مالی پروژه های زیرساختی شرکت های داخلی، در چارچوب توافق 8 میلیارد یورویی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی است. این تفاهم در چارچوب توافق بانک مرکزی ایران با اگزیم بانک کره جنوبی تنظیم شده است که در نتیجه آن، بسیاری از پروژه های عمرانی و تولیدی راه اندازی خواهد شد و اثرات بسیار مثبتی بر رشد اقتصادی کشور خواهد گذاشت.

گفتنی است عملکرد مطلوب بانک  پاسارگاد در سال های فعالیت باعث شده تا جایگاه مطلوب و شایسته ای را در صحنه بانکداری بین المللی از آن خود کند؛ به طوری که همواره مورد توجه بسیاری از بانک ها و موسسات خارج از کشور قرار گرفته و قراردادها و تفاهم نامه های بین المللی بسیار خوبی را در راستای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور تنظیم کرده  است.

بانک پاسارگاد برای ارائه کلیه خدمات ارزی از جمله گشایش انواع اعتبارات اسنادی دیداری و مدت دار، حوالجات ارزی، خریدوفروش و افتتاح حساب های ارزی و همچنین صدور انواع ضمانتنامه های ارزی و خدمات مربوط به صادرات کالا در خدمت هم میهنان گرامی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی