سه شنبه, 07 شهریور 1396 - 08:09

افتتاح مجموعه ورزشی چند منظوره در شهرستان خمین با حمایت بانک آینده

مجموعه ورزشی چند منظوره شهدای شهابیه واقع در روستای شهابیه شهرستان خمین با حضور تعدادی از مسئولان استانی، مدیران ورزشی، مدیران بانک آینده و نیز جمعی از اهالی منطقه روز دوشنبه، 6 شهریورماه افتتاح شد. 

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، این بانک در سال 1395، در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود و با هدف گسترش زیرساخت های ورزشی، به ویژه در مناطق کم  برخوردار کشور، تکمیل این مجموعه ورزشی را در دستور کار خود قرار داد.

مجموعه ورزشی شهدای شهابیه، به عنوان تنها سالن ورزشی این روستا دارای سالن های ورزشی چندمنظوره شامل فوتبال، فوتسال، بسکتبال، والیبال، بدمینتون، تنیس روی میز و نیز امکاناتی نظیر رختکن، تأسیسات، سرایداری است که عملیات تکمیلی آن در سال 1395، در وسعتی بالغ بر 1400 مترمربع زیربنا و توسط بانک آینده آغاز شده و مطابق با برنامه ریزی صورت  پذیرفته، روز گذشته و در آستانه عید سعید قربان به بهره برداری رسید.

گفتنی است بانک آینده علاوه بر حضور مؤثر در بازار پولی کشور، تلاش دارد تا در عرصه مسئولیت های اجتماعی نیز به نوبه خود، نقش مؤثری ایفا کند که بر همین اساس، ساخت ورزشگاه مذکور و نیز احداث هشت باب مدرسه با هدف تسهیل شرایط ادامه تحصیل کودکان و نوجوانان مستعد در مناطق کم  برخوردار کشور در همین مقوله تعریف می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی