سه شنبه, 17 مرداد 1396 - 08:14

امکان پرداخت دسته ای از طریق سامانه «کیلید»؛ خدمتی دیگر از بانک آینده

بانک آینده، به منظور تامین رضایت بیشتر هموطنان، امکان پرداخت دسته ای قبوض، حقوق، سود سهام و... را فراهم کرد. 

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، این بانک با هدف پاسخ گویی به نیاز مشتریان حقوقی و مشترک و نیز صرفه جویی در وقت و هزینه آنها، قابلیت پرداخت دسته ای به حساب های کارکنان یا ذی نفعان مشتریان را از طریق سامانه «کیلید» فعال کرد. 

بر این اساس، مشتریان سامانه «کیلید» قادر خواهند بود بدون مراجعه به شعب بانک و از طریق نسخه «وب کیلید» نسبت به پرداخت حقوق، پاداش، سود سهام و... به حساب ذی نفعان در بانک آینده یا سایر بانک ها اقدام کنند. بدین منظور، لازم است مشتری سامانه «کیلید» ضمن فعال کردن «گذر واژه وب» به نشانی (key. ba24. ir) وارد شده و نسبت به بارگذاری فایل دسته ای به فرمت اکسل یا «CSV»اقدام کند.

بدین ترتیب، دستور برداشت از حساب مبدأ ایجاد و مشابه دستور پرداخت های انفرادی، به کارتابل امضادار/ امضاداران ارسال شده و پس از تایید ایشان، مبلغ مورد نظر به صورت برخط (آنلاین)، به حساب های مقصد (حساب بانک آینده یا سایر بانک ها) واریز خواهد شد. از دیگر ویژگی های مهم این سامانه، می توان به امکان واریز به حساب مشتری با بارگذاری فایلی شامل یکی از اقلام اطلاعاتی «شماره حساب بانک آینده»،  «شماره کارت بانک آینده» و «شماره شبای سایر بانک ها»، به صورت ترکیبی در یک فایل اشاره کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی