چهارشنبه, 11 مرداد 1396 - 08:06

امکان برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک ملی ایران بدون ملی کارت

بانک ملی ایران به منظور افزایش تنوع خدمات قابل ارائه به مشتریان و تکمیل سبد محصولات خود، امکان برداشت وجه نقد از خودپردازها، بدون ملی کارت را فراهم کرد. 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مشتریان می توانند با استفاده از این امکان، به افرادی که ملی کارت یا حتی حساب بانک های دیگر را نیز ندارند اجازه دهند که از طریق خودپردازهای بانک ملی ایران پول برداشت کنند. در این روش مشتری با انتخاب گزینه برداشت وجه و سپس گزینه «مجوز برداشت به شخص دیگر» کدملی و مبلغ مورد نظر خود را وارد کند. 

پس از تایید کد ملی و مبلغ توسط مشتری دارنده ملی کارت، «شناسه 13رقمی» مجوز برداشت وجه در اختیار وی قرار گرفته و می تواند با ارسال «کد ملی و شناسه 13رقمی» به افراد دیگر، امکان برداشت مبلغ مورد نظر را حتی برای افراد فاقد حساب در شبکه بانکی نیز فراهم کند. 

شخص دارنده شناسه برداشت و کد ملی مشتری با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانک ملی ایران و انتخاب کلید ثبت (Enter) و ورود اطلاعات درخواستی، می تواند تا پایان همان روز مبلغ مورد نظر را برداشت کند. چنانچه از مجوز مذکور در همان روز استفاده نشود، وجه مورد نظر به حساب مشتری عودت داده می شود. 

لازم به ذکر است بانک ملی ایران برای حذف مراجعه حضوری مشتریان به خودپردازها به منظور اعطای شناسه برداشت بدون ملی کارت، در نظر دارد به زودی امکان انجام این عملیات را از طریق اپلیکیشن های موبایلی و سامانه های اینترنتی بانک نیز فراهم کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی