یکشنبه, 07 خرداد 1396 - 08:20

مدیرعامل بانک ایران زمین تأکید کرد / ضرورت همگام سازی بازرسی با تغییرات تکنولوژی

سمینار سراسری بازرسان بانک ایران زمین، با حضور مجید شایسته رئیس هیأت مدیره، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل، هادی قدیمی نایب رئیس هیأت مدیره، علی آعبدالله عضو هیأت مدیره، مدیران ارشد بانک و کارشناسان بازرسی استان ها، چهارم خردادماه برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، عبدالمجید پورسعید در همایش سراسری بازرسان گفت: بانک، سرمایه های مردم را به کار می گیرد و نتیجه اش را به آنان می دهد. بانک وکیل مشتری است و در این راه مهم ترین امر، ایجاد اعتماد مردم به بانک ایران زمین است. در این راه نقش بازرسی در بانک بسیار پراهمیت است. 

پورسعید با بیان اهمیت برگزاری سمینارهای تخصصی گفت: برگزاری جلسات تخصصی می تواند اثرات مؤثر و مفیدی در روند فعالیت همکاران داشته باشد و به استمرار تلاش هایی که در راستای تعالی بانک انجام می شود، کمک خواهد کرد. 

مدیرعامل بانک ایران زمین با تأکید بر اهمیت جایگاه و عملکرد بازرسی در بانک افزود: جایگاه بازرسی به نحوی است که با اقدامات و بررسی های خود از هرآنچه موجب مشکل شود پیشگیری می کند.

وی نقش بازرسی را در سرنوشت بانک مهم ارزیابی کرد و گفت: ما باید همیشه نحوه انجام امور را با تغییرات تطبیق بدهیم و روش ها و برنامه های مان را همگام با تغییرات تکنولوژی و پیشرفت آن، تنظیم کنیم.

حمایت از تجارت خارجی، برنامه اصلی بانک ملی ایران در حوزه بین الملل است

عضو هیأت مدیره و معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران از برقراری روابط این بانک با 25 کارگزاری خارجی خبر داد.

غلامرضا پناهی در گفت وگو با سایت خبری روابط عمومی بانک ملی ایران با بیان اینکه پس از رفع تحریم ها، جلسات منظم و فشرده ای با کارگزاران خارجی برگزار و روابط با آنها را احیا کردیم، گفت: بانک ملی ایران نخستین بانکی بود که در دوره پسابرجام به شبکه سوییفت متصل شد.

وی با اشاره به اینکه حساب های بانک ملی ایران نزد کارگزاران خارجی فعال شده است، بیان کرد: ایجاد ارتباط با هر یک کارگزاری، به معنای متصل شدن به شبکه ای از بانک ها و کارگزاری هاست و با این روش می توان از خدمات حجم زیادی از آنها استفاده کرد.

به گفته پناهی، اکنون شعبه هامبورگ بانک ملی ایران، کارگزار اصلی در حوزه اروپاست و از کانال آن می توان خدمات بانکی را به سایر نقاط ارائه کرد.

معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران همچنین با اشاره به برنامه ریزی برای توسعه شبکه بین المللی بانک در سال جاری، گفت: شعبه نجف بانک ملی ایران آماده افتتاح است و در حوزه اروپا نیز تصمیم به تغییر ساختار وضعیت شعب داریم.

وی تأکید کرد: این اقدام پس از کسب مجوز در داخل و مذاکره با مقام های مسئول در اروپا انجام خواهد شد و در ادامه، توسعه شبکه بانک ملی ایران در آسیای شرقی مدنظر است.

پناهی همچنین اعلام کرد: بانک ملی ایران آمادگی دارد روابط کارگزاری را عمق بدهد، به این معنا که در حوزه تسهیلات با کارگزاران خارجی مشارکت کرده و پشتیبانی از آنها برای سرمایه گذاری در ایران را بر عهده بگیرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی