یکشنبه, 07 خرداد 1396 - 08:00

مدیرعامل بانک رفاه کارگران اعلام کرد / واگذاری املاک مازاد بانک رفاه در هفته جاری

مدیرعامل بانک رفاه کارگران از واگذاری املاک مازاد این بانک در هفته جاری خبر داد و گفت: این بانک در بخش اموال مازاد انحرافی ندارد. 

محمد علی سهمانی در گفت وگو با ایبنا در پاسخ به پرسشی درباره واگذاری اموال مازاد بانک رفاه، افزود: این بانک تاکنون همکاری مناسبی را با شرکت فروش اموال مازاد بانک ها (فام) داشته است و بر همین اساس در هفته جاری نیز بخشی از اموال این بانک توسط فام به فروش می رسد. 

مدیرعامل بانک رفاه کارگران با بیان اینکه، فام توسط نظام بانکی و وزارت امور اقتصادی و دارایی متولد شده است و بر همین اساس باید حمایت های مناسبی از این شرکت شود، بیان داشت: بانک ها بخشی از واگذاری ها را از طریق شرکت فام انجام می دهند. 

سهمانی تأکید کرد: بانک رفاه کارگران طی سال های گذشته بیشترین و بهترین همکاری را با فام داشته و علاقه مندیم اگر عایدی هم در این بخش ایجاد می شود متعلق به شرکتی باشد که سهامدار آن نظام بانکی است. 

وی با تأکید بر اینکه از شرکت فام بیشتر برای واگذاری اموال مازاد استفاده می شود و این شرکت ارتباطی با واگذاری بنگاه ها ندارد، ادامه داد: بنگاه ها اگر بورسی باشند از طریق بازار سرمایه و اگر غیر بورسی باشند براساس سازوکار خاص خود واگذار می شوند. 

مدیرعامل بانک رفاه کارگران، حجم واگذاری های بانک رفاه در سال گذشته را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نسبت دارایی های ثابت بانک 75 درصد و برای سرمایه گذاری ها 40 درصد است. 

همچنین حسن یمنی، مدیرعامل شرکت فروش اموال مازاد بانک ها (فام) نیز گفت: قرار است چهارشنبه هفته جاری 220 ملک متعلق به بانک رفاه از طریق این شرکت به مزایده گذاشته شود. 

وی ادامه داد: در مرحله چهارم نیز مزایده بزرگ سراسری املاک مازاد بانک سپه انجام می شود. براساس برنامه ریزی ها بعد از اتمام ماه مبارک رمضان مزایده املاک بانک ملی انجام خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی