شنبه, 06 خرداد 1396 - 08:20

انعقاد تفاهم نامه میان بانک ملت و شرکت های مجموعه گلدیران

بانک ملت و شرکت های مجموعه گلدیران با هدف ارتقای سطح همکاری های متقابل و مراودات بانکی و همچنین ارائه خدمات ویژه بانکی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، براساس این تفاهم نامه که به امضای هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک ملت و حسین دیلمی مدیرعامل و حسین تنهایی نایب رئیس هیأت مدیره شرکت گلدیران رسیده است، این بانک انواع خدمات خرد و ویژه بانکداری الکترونیک، خدمات اعتباری و خدمات ارزی را به شرکت گلدیران و شرکت های زیرمجموعه آن ارائه خواهد کرد.

مدیرعامل بانک ملت در مراسم امضای این تفاهم نامه، مجموعه گلدیران را از مجموعه های اقتصادی و فاخر کشور خواند و گفت: مجموعه گلدیران یک بنگاه اقتصادی حرفه ای است که هم استراتژی دارد و هم سبک مدیریت خاص خود را با استفاده از روش های روز دنیا داراست و بسی خوشحالی است که ظرفیت ارزشمند داخل کشور در این مجموعه عظیم متبلور شده است.

اخلاقی با اشاره به راه اندازی مجدد شعبه سئول بانک ملت، اظهار امیدواری کرد که این شعبه بتواند باعث تقویت روابط اقتصادی فیمابین ایران و کره جنوبی و همچنین تسهیل امور ارزی فعالان اقتصادی دو کشور شود.

وی با تأکید بر این نکته که بانک ملت بیشتر از آنکه به جذب سپرده فکر کند در اندیشه افزایش پرتفوی خدمات خود است، تصریح کرد: کاهش قیمت تمام شده پول در این بانک با هدف افزایش توان خدمات دهی به مشتریان انجام شده است.

مدیرعامل بانک ملت ادامه داد: بانک به عنوان یک بنگاه اقتصادی باید سودآور باشد ولی قسمت اعظم این سودآوری باید از محل خدمات تأمین شود نه اعطای تسهیلات و در همین راستا بانک ملت تمرکز خود را روی ارائه خدمات کارمزدی قرار داده است.

وی با اعلام آمادگی نسبت به ارائه انواع خدمات بانکی به مجموعه گلدیران، اضافه کرد: بانک ملت در سال جاری حداقل پنج خدمت اعتباری به مشتریان ارائه خواهد داد که صرفاً به پول نقد متصل نیست.

به گفته وی، امسال بانک ملت چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات را در قالب شاپ کارت به متقاضیان اعطا خواهد کرد.

اخلاقی افزود: اعتماد، عنصر محوری در نظام بانکی است که باید پیوسته آن را تقویت کنیم و موجبات ارائه خدمات بیشتر را به مردم و به ویژه فعالان اقتصادی فراهم آوریم.
حسین تنهایی، نایب رئیس هیأت مدیره شرکت گلدیران نیز در سخنانی با اشاره به سابقه ۳۰ ساله این شرکت در نمایندگی محصولات ال جی کره جنوبی، از همکاری بانک ملت با این مجموعه در طول سال های فعالیت قدردانی کرد.

وی با اشاره به راه اندازی خطوط تولید لوازم خانگی از سوی مجموعه گلدیران، تأکید کرد: این مجموعه از این پس صرفاً وارد کننده محصولات شرکت ال جی نخواهد بود، بلکه نسبت به تولید این محصولات در داخل کشور اقدام خواهد کرد.

نایب رئیس هیأت مدیره شرکت گلدیران با اشاره به اشتغال زایی مستقیم این مجموعه برای ۳۵۰۰ نفر و اشتغال زایی غیرمستقیم برای ۱۷.۵۰۰ نفر اعلام کرد که ۶۰۰۰ نفر در بخش خدمات این مجموعه مشغول ارائه خدمات به مشتریان هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی