پنج شنبه, 16 شهریور 1396 - 07:40

رتبه بيستم بيمه پاسارگاد در ميان شرکت های فرابورسی

رتبه بندي شرکت هاي پذيرفته شده در فرابورس از نظر کيفيت افشا و اطلاع رساني مناسب انجام شده است.

به گزارش روابط عمومي بيمه پاسارگاد، اين شرکت بيمه براساس امتياز کسب شده از نظر کيفيت افشا و اطلاع رساني مناسب توانست در رتبه بندي شرکت هاي پذيرفته شده در بازار فرابورس از لحاظ شفافيت مالي رتبه 20 را کسب کند.

براساس گزارش هاي دريافتي، امتياز اطلاع رساني ناشران طبق وضعيت اطلاع رساني آنها از نظر قابليت اتکا و به موقع بودن ارسال اطلاعات براي دوره 12 ماهه منتهي به 31 /03/ 1396 به همراه اطلاعات مقايسه اي دوره 12ماهه منتهي به 30/12/1395 اعلام شده است.

گفتني است عملکرد مناسب و منطقي بيمه پاسارگاد، ارائه به موقع و شفاف اطلاعات و اعتماد سهامداران از عوامل رشد ارزش بازار اين شرکت بوده است. براساس اين گزارش، معيار به موقع بودن براساس زمان ارسال اطلاعات، پيش بيني سود هر سهم، صورت هاي مالي ميان دوره اي حسابرسي نشده، صورت وضعيت پرتفوي، اظهارنظر حسابرس نسبت به پيش بيني سود هر سهم و صورت هاي مالي شش ماهه، صورت هاي مالي حسابرسي نشده و حسابرسي شده پايان دوره مالي و برنامه زمان بندي پرداخت سود سهامداران در مقاطع تعيين شده در دستورالعمل افشاي اطلاعات است که با لحاظ کردن ميزان تأخير در ارسال اطلاعات، مورد محاسبه قرار مي گيرد.

همچنين ميزان تغييرات در پيش بيني هاي ارسالي و تفاوت هاي ميان مبالغ پيش بيني شده و عملکرد واقعي حسابرسي شده معيار قابليت اتکا در اين محاسبات محسوب مي شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی