یکشنبه, 12 دی 1395 - 08:00

همایش مدیریت چند ملیتی، برند ایرانی، اعتبار جهانی برگزار شد

همایش مدیریت چند ملیتی، برند ایرانی ، اعتبار جهانی با رویکرد ورود به بازارهای جهانی ، به همت شرکت تجارت جهانی شتاب، جهت ایجاد محتوا در فضای مجازی و شبکه های خبری و اجتماعی به زبان های فارسی و انگلیسی ، در تالار سعدی مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت جهانی شتاب، این همایش باحضور اساتید برجسته و جهانی مدیریت و برندینگ  از اعضای شورای علمی سازمان تجارت جهانی علائم تجاری و نماینده محترم اتحادیه اروپا و با حضور ریاست محترم کمیته علمی آکادمی برند ایران  و مدیران و نمایندگان شرکت ها و سازمانها از سراسر کشور برگزار گردید.

در این همایش، اساتید به واکاوی موانع و مشکلات موجود بر سر راه ورود کالاها و خدمات ایرانی به بازارهای بین المللی و بیان راهکارهای عملیاتی درجهت نهادینه کردن نام و نشان برندهای کشور در سطح جهانی پرداختند.

در این مراسم از مدیران و تعدادی از فعالان اقتصادی موفق چون دکتر جعفر صالحی، دکتر ابراهیم اندرخورا، دکتر علی پرویزی زاده، مهندس یاسرشریعتی، دکتر سیداحمد حسینی، آرش اکبری، سیدمجید حسینی، کمال رفیعی، حمید رضا امیدبیگی و خانم دکتر زهرا پیشانی دار به پاس سال ها خدمات ارزنده و تلاش در راستای اعتلای ایران اسلامی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی