یکشنبه, 19 دی 1395 - 08:30

با حمایت بیمه سرمد / برندگان جشنواره نوای خرم، در پوشش بیمه عمر قرار گرفتند

با معرفی برندگان سومین دوره، جشنواره و جایزه نوای خرم در روز جمعه 17 دیماه به کار خود پایان داد و پرونده سومین دوره این جشنواره موسیقی که با حمایت بیمه سرمد برگزار شده بود، شامگاه گذشته با اهدای جوایز، لوج تقدیرها، تندیس ها و بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری به برندگان بسته شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در مراسم اختتامیه «نوای خرم 3» که با حضور مدیرعامل، رئیس هیات مدیره، معاونان و مدیران بیمه سرمد برگزار شد، مدیرعامل شرکت بیمه سرمد در کنار داوران جشنواره، جوایز برندگان را اهدا و به آنها بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری سرمد را تقدیم کرد.

هیات داوران جشنواره نوای خرم نیز به پاس قدردانی از حمایت بیمه سرمد از این رویداد بزرگ فرهنگی و تلاش برای برگزاری جشنواره ای که می تواند انگیزه بخش کودکان و نوجوانان فعال در عرصه موسیقی باشد، لوح تقدیر و تندیس سومین دوره نوای خرم را به مدیرعامل این شرکت تقدیم کردند.

شرکت بیمه سرمد، با هدف حمایت از هنر اصیل ایرانی و هنرمندان این عرصه، و همچنین فرهنگ سازی در حوزه بیمه های عمر و سرمایه گذاری، به عنوان تنها حامی مالی جشنواره نوای خرم در ماه های برگزاری این رویداد با جامعه هنری کشورمان همراه بود و در روز اختتامیه نیز تمامی 47 نفر برنده این جشنواره را در پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری قرار داد.

گفتنی است در این رویداد بزرگ هنری که با هدف بزرگداشت استاد همایون خرم و گرامی داشت موسیقی اصیل ایرانی برگزار شد، بیش از یک هزار و 40 هنرمند از گروه سنی کودک و نوجوان به رقابت با یکدیگر پرداختند.


کانال تگرام روزنامه فرصت امروز


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روزنامه صبح فردا را ، امشب بخوانید

  • بیش از 700 شماره روزنامه (PDF) را دانلود کنید
  • اطلاعات کسب و کار خود را در نیازمندی های نما به ثبت برسانید
  • در خبرنامه روزنامه فرصت امروز عضو شوید
مشترک آنلاین روزنامه شوید >