یکشنبه, 19 دی 1395 - 08:30

با حمایت بیمه سرمد / برندگان جشنواره نوای خرم، در پوشش بیمه عمر قرار گرفتند

با معرفی برندگان سومین دوره، جشنواره و جایزه نوای خرم در روز جمعه 17 دیماه به کار خود پایان داد و پرونده سومین دوره این جشنواره موسیقی که با حمایت بیمه سرمد برگزار شده بود، شامگاه گذشته با اهدای جوایز، لوج تقدیرها، تندیس ها و بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری به برندگان بسته شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در مراسم اختتامیه «نوای خرم 3» که با حضور مدیرعامل، رئیس هیات مدیره، معاونان و مدیران بیمه سرمد برگزار شد، مدیرعامل شرکت بیمه سرمد در کنار داوران جشنواره، جوایز برندگان را اهدا و به آنها بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری سرمد را تقدیم کرد.

هیات داوران جشنواره نوای خرم نیز به پاس قدردانی از حمایت بیمه سرمد از این رویداد بزرگ فرهنگی و تلاش برای برگزاری جشنواره ای که می تواند انگیزه بخش کودکان و نوجوانان فعال در عرصه موسیقی باشد، لوح تقدیر و تندیس سومین دوره نوای خرم را به مدیرعامل این شرکت تقدیم کردند.

شرکت بیمه سرمد، با هدف حمایت از هنر اصیل ایرانی و هنرمندان این عرصه، و همچنین فرهنگ سازی در حوزه بیمه های عمر و سرمایه گذاری، به عنوان تنها حامی مالی جشنواره نوای خرم در ماه های برگزاری این رویداد با جامعه هنری کشورمان همراه بود و در روز اختتامیه نیز تمامی 47 نفر برنده این جشنواره را در پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری قرار داد.

گفتنی است در این رویداد بزرگ هنری که با هدف بزرگداشت استاد همایون خرم و گرامی داشت موسیقی اصیل ایرانی برگزار شد، بیش از یک هزار و 40 هنرمند از گروه سنی کودک و نوجوان به رقابت با یکدیگر پرداختند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی