سه شنبه, 21 دی 1395 - 08:35

افزایش سود آوری شعب هدف اصلی وصول مطالبات است

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان سمنان هدف اصلی از وصول مطالبات را افزایش سود آوری شعب عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر، سید ضیاء ایمانی، موفقیت ها و دستاوردهای اخیر بانک در سال های اخیر را مرهون زحمات کارکنان شعب بانک دانست و افزود: توجه به نیازهای مادی و معنوی به عنوان ارزش های کلیدی و شاخص در بحث سرمایه انسانی از اولویت های نخست بانک مهر اقتصاد است.

مدیر عامل بانک خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم تا جایی که مقدور است رضایت مندی مشتریان حاصل شود و مشتری مداری را به عنوان یکی از اهداف اصلی خود قرار دهیم.

وی وصول مطالبات را یکی از اولویت های بانک در ماه های پایانی سال عنوان کرد و افزود: کلیه کارکنان باید در طرح مدیریت و کنترل مطالبات غیر جاری  مشارکت نموده و به صورت جدی پیگیری های لازم را انجام دهند .

ایمانی با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری، حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال پایدار را از اولویت های مجموعه مهر بیان کرد و گفت: بانک مهر اقتصاد تلاش دارد تا با ارائه تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی به فرامین رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشاند و تا کنون نیز موفق شده تسهیلات قابل توجهی به تولید کنندگان و صنعتگران پرداخت کند.

وی خاطر نشان کرد: دست یابی به اقتصاد مقاوم و درون زا از اهمیت ویژه و حیاتی برای کشور برخوردار است و سیستم بانکی کشور به عنوان مهمترین ابزار اقتصادی و پولی باید نقش اساسی و بی بدیلی را در این عرصه ایفا نماید.

ایمانی گفت: هدف بانک به عنوان یک بنگاه اقتصادی کسب سود است و بخشی از این سود از برگشت منابع حبس شده یا همان مطالبات حاصل می شود بنابراین هدف اصلی از وصول مطالبات دست یابی شعب به سود آوری بیشتر می باشد.

وی با اشاره به اهمیت فروش املاک مازاد و نقش آن در افزایش بهره وری بانک ابزار داشت: یکی دیگر از اولویت های بانک فروش املاک مازاد می باشد که انشا ا... با تلاش همکاران شعب و سرپرستی، شاهد محقق شدن این مهم خواهیم بود .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی