دوشنبه, 20 دی 1395 - 08:05

اجرایی شدن بیمه سنوات کارکنان توسط بیمه کوثر

بیمه سنوات کارکنان ارگان ها، سازمان ها و شرکت ها توسط بیمه کوثر با هدف ایجاد پشتوانه مالی برای ایام بازنشستگی کارکنان و نیز کاهش تعهد مالی کارفرما طراحی و به مرحله اجرا رسید.

به گزارش روابط عمومی و اعلام سرپرست مدیریت بیمه های عمروسرمایه گذاری بیمه کوثر؛ در این بیمه کارفرمایان با پرداخت مبلغی معادل سنوات قانونی کارکنان به صورت سالانه و فراهم آوردن پوشش های بیمه ای برای آن ها، سرمایه مناسب و مطمئنی را در زمان بازنشستگی یا قطع همکاری برای کارکنان تامین می کنند.

مرتضی کامرانی با بیان اینکه این بیمه در راستای ارایه خدمات بهینه و خرسندساز در سطح اقشار گوناگون جامعه، اجرایی شد، گفت: کارکنان متعهد امروز سازمان، در دوران سالمندی و در شرایطی که ممکن است به واسطه کهولت سن با هزینه های اضافی مواجه باشند، می توانند با استفاده از این سرمایه دغدغه های مالی خود را رفع کنند.

وی افزود: سازمان ها و شرکت هایی که قصد ارایه طرح های مکمل رفاهی برای مدیران و کارکنان خود را دارند، می توانند با استفاده از بیمه سنوات کوثر، علاوه بر اطمینان از تامین وجوه بازنشستگی کارکنان، از تسهیلات، تخفیف ها و مزایای پیش بینی شده که براساس شرایط بیمه نامه قابل ارایه است؛ برخوردار شوند.


کانال تگرام روزنامه فرصت امروز


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید