شنبه, 18 دی 1395 - 08:30

رئیس كل بیمه مركزی در دیدار با روسای شعب خراسان رضوی / آموزش حرفه ای مدیران صنعت بیمه در دستور كار قرار دارد

دكتر همتی در دیدار صمیمی با روسای شعب شركت های بیمه استان خراسان رضوی بر آغاز به كار شورای هماهنگی استانها در سراسر كشور تاكید كرد.

به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مركزی، دكتر همتی در دومین سفر استانی خود به خراسان رضوی در نشستی صمیمی با روسای شعب و هیات مدیره انجمن صنفی كارگزاران این استان دیدار كرد.

بنا بر این گزارش، رئیس كل بیمه مركزی از برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای برای مدیران صنعت بیمه خبر داد و گفت: بخش عظیمی از كاركنان صنعت بیمه دارای مدرك كارشناسی و بالاتر هستند و ما در صنعت بیمه مشكل عدم آگاهی از تئوری و اصول بیمه نداریم بلكه مدیران ما نیاز به دوره های كاربردی _آموزشی دارند.

وی افزود: به همین منظور، برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای در دستور كار پژوهشكده قرار گرفته است تا بتوانیم از این طریق مدیران حرفه ای تربیت كنیم و به مدیران استانی هم توصیه می شود حتما در این دوره ها شركت كنند.

دكتر همتی با اشاره به  اینكه نرخ بیمه مسئولیت نیازمند اصلاح است، گفت: در همین راستا بیمه مركزی به زودی نرخ های ارشادی را باتوجه به ضریب خسارت ها محاسبه و اعلام می كند.

وی همچنین در خصوص افزایش ظرفیت های سامانه سنهاب گفت: این سامانه قابلیت های زیادی چون ارائه امار عملكرد به تفكیك زیر شاخه های هر یك از رشته های بیمه ای دارد كه در برنامه ریزی های بلند مدت صنعت بیمه نقش مهمی دارد.

وی افزود: با جدیت در حال رفع ایرادات، تكمیل و استفاده از سایر ظرفیت های این سامانه هستیم.

رئیس كل بیمه مركزی، برخورداری مدیران استانی از اختیارات لازم را از عوامل مهم در توسعه بیمه در كشور دانست و از مدیران عامل خواست باتوجه به ضریب خسارت و موقعیت استان ها اختیارات لازم را به مدیران استان ها بدهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی