چهارشنبه, 19 مهر 1396 - 08:10

مدیرعامل راه آهن مطرح کرد / راه آهن محور توسعه اقتصاد مقاومتی

مدیرعامل راه آهن در مراسم صبحگاه مشترک پلیس راه آهن، پلیس راه آهن را نگهبان و حافظ امنیت سیر و حرکت ایمن قطارها در شبکه ریلی برشمرد.

به گزارش «فرصت امروز» به نقل از روابط عمومی راه آهن ایران، سعید محمدزاده با اشاره به ارزش و اهمیت و بی بدیل بودن نعمت امنیت گفت: پلیس راه آهن نگهبان و حافظ امنیت سیر و حرکت ایمن قطارها در شبکه ریلی است.

وی با بیان اینکه راه آهن محور اقتصاد مقاومتی است از پلیس راه آهن خواست همچون گذشته در حفظ نظم و امنیت از هیچ نکته ای دریغ نکنند.

همچنین سردار اکبرشاهی، فرمانده پلیس راه آهن کشور در این مراسم گفت: پلیس راه آهن تأمین امنیت بیش از ۴۰۰ ایستگاه و 12/5 کیلومتر خطوط ریلی را بر عهده دارد.

سردار اکبرشاهی ادامه داد: فعالیت پلیس راه آهن همانند سایر نیروهای پلیس بلکه فراتر از آنهاست زیرا پلیس راه آهن هم ضابط عام است و هم ضابط خاص.

وی افزود: پلیس راه آهن دوچهره و دونگاه دارد؛ در نگاه اول مطابق فرامین مقام معظم رهبری، برخورد با مردم سراسر مهربانی و عطوفت است و در نگاه دوم برخورد با برهم زنندگان امنیت اجتماعی، همراه با قاطعیت است.

وی تصریح کرد: با آموزش هایی که صورت می گیرد پلیس راه آهن مانند گذشته توانایی ایستادگی در مقابل هرگونه ناامنی و اخلال را دارد. در پایان از چند تن از رؤسای قطار، مهمانداران، درجه داران و کارمندان نمونه با اهدای لوح قدردانی شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید



عضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی