چهارشنبه, 12 مهر 1396 - 08:04

مدیرعامل فولادمبارکه تأکید کرد / افزایش کیفیت و تنوع محصولات با ارزش افزوده بیشتر

مدیرعامل فولادمبارکه ضمن قدردانی از موفقیت های کسب شده در تولید ۱۱۸ ذوب و سایر افتخارات کارکنان تصریح کرد: دستیابی به رکوردهای جدید در جای خود باارزش و مفید است. در واقع افزایش کمی تولید بدون افزایش کیفی و کاهش ضایعات معنا و مفهوم ندارد. این دو مقوله را باید با همدیگر در نظر گرفت، زیرا بی توجهی به کیفیت، به رغم افزایش تولید به شدت بر سودآوری شرکت تأثیر خواهد گذاشت.

به گزارش «فرصت امروز»، بهرام سبحانی درباره ارزیابی خارجی پیش روی فولادمبارکه خاطرنشان کرد: ازآنجا که در ارزیابی خارجی، فولادمبارکه با شرکت های خارجی مقایسه می شود، همه مدیران و مسئولان واحدها باید ضمن اطلاع رسانی کافی در این خصوص، نقاط قوت و قابل بهبود شرکت را به صورت مدون تهیه کنند تا بتوانیم با همزبانی گزارش خوبی را ارائه کنیم.

سبحانی ادامه داد: در فرآیند انجام ارزیابی نقاط ضعف و قدرت شرکت مطرح و تجاربی در این مسیر منتقل می شود. ضمن اینکه بهبود مستمر و کسب جایگاهی بهتر برای سرآمدی شرکت از دیگر دستاوردهای این فرآیند خواهد بود.

مدیرعامل فولادمبارکه ۴مهر۱۳۷۰، سالروز تولید نخستین محصول در ریخته گری مداوم شرکت را به همه همکاران تبریک گفت و افزود: همواره تاکید شده است که کار ایمن سرلوحه همه فعالیت های سازمان است؛ از این رو همه کارکنان باید در رعایت مسائل ایمنی و بازنگری دستورالعمل های مربوط به آن و همچنین آموزش و انتقال تجارب به کارکنان جدید، مسئولیت پذیر باشند.

گفتنی است در جلسۀ کمیته مدیریت شرکت فولادمبارکه، معاونان و مدیران گزارش های مبسوطی از نواحی و واحدهای تحت مدیریت خود ارائه کردند و با مطرح مسائل هر ناحیه، از سوی مدیرعامل شرکت راهکارها و نکات موردنظر ارائه شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی