شنبه, 20 دی 1393 - 09:45

صفحه‌های جدید در فرصت امروز

روزنامه «فرصت امروز» در مدت حدود شش ماه که از تولد آن می‌گذرد، تلاش کرده تا روند کاری خود را براساس سلیقه مخاطبان بهبود بخشد. در آغاز تصور ما (برمبنای تجارب پیشین) این بود که به دلیل تعطیلی نسبی کسب‌و‌کار در روزهای پنجشنبه، انتشار یک روزنامه اقتصادی و مدیریتی در این روز، توجیه چندانی ندارد. با این حال به مرور و با افزایش شمارگان روزنامه، بارها با این گلایه مشتریان مواجه شدیم که چرا «فرصت امروز»، پنجشنبه‌ها منتشر نمی‌شود. 

از هفته گذشته، «فرصت امروز» پنجشنبه هم منتشر شد؛ تفاوتی که صفحات روزنامه از این پس شاهد آن خواهد بود انتقال صفحات مدیریت مجموعه‌داری، مدیریت گردشگری، معرفی بازار و گزارش بازار به روز پنجشنبه است و افزوده شدن یک صفحه به صفحات مربوط به مدیریت سرمایه‌گذاری (بورس سهام و سایر بورس‌ها و سایر حوزه‌های سرمایه‌گذاری)، تغییری که می‌تواند یادآور نقش مهم بورس به‌عنوان دماسنج اقتصاد کشورها باشد. 

همچنین به زودی 16 صفحه دیگر به ضمیمه روزانه نیازمندی‌ مشاغل ایران (نما) افزوده می‌شود. در این صفحات که در روزنامه‌های برخی کشورها با عنوان یلوپیج منتشر می‌شود، آگهی‌های تجاری در قالبی متفاوت و کوچک منتشر می‌شود که هزینه پایین‌تر و کارآمدی بیشتر را برای مشتریان آن به همراه خواهد داشت. 

*عضو شورای سردبیری روزنامه «فرصت امروز»

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی : 88938410-021

[email protected]

شبکه های اجتماعی فرصت امروز