شنبه, 20 دی 1393 - 09:45

صفحه‌های جدید در فرصت امروز

روزنامه «فرصت امروز» در مدت حدود شش ماه که از تولد آن می‌گذرد، تلاش کرده تا روند کاری خود را براساس سلیقه مخاطبان بهبود بخشد. در آغاز تصور ما (برمبنای تجارب پیشین) این بود که به دلیل تعطیلی نسبی کسب‌و‌کار در روزهای پنجشنبه، انتشار یک روزنامه اقتصادی و مدیریتی در این روز، توجیه چندانی ندارد. با این حال به مرور و با افزایش شمارگان روزنامه، بارها با این گلایه مشتریان مواجه شدیم که چرا «فرصت امروز»، پنجشنبه‌ها منتشر نمی‌شود. 

از هفته گذشته، «فرصت امروز» پنجشنبه هم منتشر شد؛ تفاوتی که صفحات روزنامه از این پس شاهد آن خواهد بود انتقال صفحات مدیریت مجموعه‌داری، مدیریت گردشگری، معرفی بازار و گزارش بازار به روز پنجشنبه است و افزوده شدن یک صفحه به صفحات مربوط به مدیریت سرمایه‌گذاری (بورس سهام و سایر بورس‌ها و سایر حوزه‌های سرمایه‌گذاری)، تغییری که می‌تواند یادآور نقش مهم بورس به‌عنوان دماسنج اقتصاد کشورها باشد. 

همچنین به زودی 16 صفحه دیگر به ضمیمه روزانه نیازمندی‌ مشاغل ایران (نما) افزوده می‌شود. در این صفحات که در روزنامه‌های برخی کشورها با عنوان یلوپیج منتشر می‌شود، آگهی‌های تجاری در قالبی متفاوت و کوچک منتشر می‌شود که هزینه پایین‌تر و کارآمدی بیشتر را برای مشتریان آن به همراه خواهد داشت. 

*عضو شورای سردبیری روزنامه «فرصت امروز»


کانال تگرام روزنامه فرصت امروز


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روزنامه صبح فردا را ، امشب بخوانید

  • بیش از 700 شماره روزنامه (PDF) را دانلود کنید
  • اطلاعات کسب و کار خود را در نیازمندی های نما به ثبت برسانید
  • در خبرنامه روزنامه فرصت امروز عضو شوید
مشترک آنلاین روزنامه شوید >