شنبه, 07 مرداد 1396 - 08:24

مدیرعامل بانک پاسارگاد / فناپ به بورس می رود

در پی توفیقات مکرر گروه مالی بانک پاسارگاد و در پایه گذاری و عرضه سهام بنگاه های توانمند اقتصادی به جامعه فعالان عرصه کسب و کار، دکتر مجید قاسمی، مدیرعامل بانک پاسارگاد عنوان کرد که در نظر دارد سهام شرکت دانش بنیان فناپ  (فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد) را طی ماه های آتی برنامه ریزی و آماده عرضه در بورس کشور کند.

به گزارش  «فرصت امروز» از بانک پاسارگاد، شرکت فناپ با در اختیار داشتن بیش از 3 هزار نفر همکار توانمند در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نه تنها اعتماد مدیران نظام بانکی و پرداخت الکترونیکی کشور را جذب کرده و خدمات خود را به گستره صنعت مالی کشور عرضه می کند، بلکه با توسعه خدمات خود در موضوع زندگی هوشمند، خدماتش در حوزه های شهر هوشمند، سازمان هوشمند و شهروند هوشمند را نیز پایه ریزی و توسعه داده است.

همچنین در پی کسب اعتماد حوزه فناوری ارتباطات و در پی ارائه سرویس های ارزش افزوده بر بستر هر سه اپراتور موبایل کشور، هم اکنون با اخذ مجوزهای مربوطه به برنامه ریزی توسعه ارتباطات

پهن باند و اپراتورهای مجازی موبایل و همچنین عرضه محتوا و خدمات در این بستر اهتمام دارد.

بانک پاسارگاد امیدوار است تا پیش از پایان سال جاری، شرایط برای عرضه سهام ارزشمند شرکت فناپ را برای سرمایه گذاران علاقه مند فراهم کند.

حمایت بانک پاسارگاد از شرکت های دانش بنیان

همچنین بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و حمایت از تولید و اشتغال، از کارآفرین های برتر و شرکت های دانش بنیان حمایت کرده و سرمایه لازم را تأمین می کند.

دکتر ساجدی، مدیرعامل شرکت شناسا در این باره گفت: در ادامه  مشارکت های بانک پاسارگاد با شرکت های دانش بنیان سیستم تحریک کننده الکتریکی چندمنظوره برنامه پذیر با نام  (ETT) توسط شرکت طنین پرداز پاسارگاد رونمایی شد.

وی ادامه داد: شرکت طنین پرداز پاسارگاد که به عنوان یکی از هشت شرکت دانش بنیان منتخب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پاویون محصولات دانش بنیان معاونت در نمایشگاه الکامپ حاضر شده بود، برای نخستین بار این سیستم را که برای سیستم های تشخیصی، پژوهشی و مداخلات بالینی در تحریک وراپوستی به طور عام و به طور خاص در تشخیص و توان بخشی شنوایی کاربرد دارد، در این نمایشگاه در معرض عموم قرار داد. در کنار این محصول کتاب تخصصی نرم افزار MATLAB  در علوم بالینی توسط این شرکت معرفی شد.

مدیرعامل شرکت شناسا در پایان تصریح کرد: پیش از این نیز این شرکت که از مجموعه های شرکت های تحت حمایت گروه مالی پاسارگاد توسط شناساست، سیستم +TAPPS را در حوزه کاشت حلزونی شنوایی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مدیرعامل بانک پاسارگاد، رئیس دانشگاه امیرکبیر، رئیس سازمان بهزیستی، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و رؤسای مراکز کاشت حلزونی رونمایی کرده بود.

گفتنی است بانک پاسارگاد با ایجاد اشتغال برای بیش از 300.000 نفر در بخش های مختلف گروه  مالی، حمایت از شرکت های دانش بنیان در قالب سرمایه گذاری های ماجراجویانه، حمایت از توسعه صنایع و معادن، و بخش های خدماتی، در راه تحقق اقتصاد مقاومتی-تولید و اشتغال گام برداشته و تاکنون اقدامات مؤثری را در راستای رشد و توسعه پایدار کشور به انجام رسانده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی : 88938410-021

[email protected]

شبکه های اجتماعی فرصت امروز