شنبه, 04 دی 1395 - 11:00

حلب آزاد شد

ارتش سوریه روز گذشته با صدور بیانیه ای خبر کامل شدن پیروزی در حلب و خروج همه تروریست ها از این شهر را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، عملیات بیرون راندن همه تروریست ها از شهر حلب با خروج چهار اتوبوس حامل افراد مسلح پایان یافت.

همچنین براساس توافق دوجانبه، شمار دیگری از مجروحان و زنان و کودکان محاصره شده در مناطق فوعه و کفریا در شمال ادلب نیز به حلب وارد شدند.

در همین راستا، تلویزیون رسمی سوریه گزارش داد که با خروج آخرین اتوبوس های حامل تروریست ها از شهر حلب، این شهر منطقه امن شده و خالی از تروریست هاست.

به گزارش العالم، در بیانیه ارتش سوریه در خصوص آزادی حلب آمده است:  «به برکت خون شهدای پاک و قهرمان و فداکاری نیروهای مسلح قهرمان و نیروهای همپیمان و پایداری ملت دلاور سوریه، فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه بازگشت امنیت و آرامش به شهر حلب را پس از آزادی از تروریسم و تروریست ها و خروج باقی مانده آنان از این شهر اعلام می کند.

این پیروزی تحولی راهبردی و نقطه عطف مهمی در جنگ علیه تروریسم از یک سو و ضربه ای سهمگین به پروژه تروریسم و حامیان آنان از سوی دیگر است.

پیروزی در حلب همچنین تأکیدی بر توانمندی ارتش سوریه و همپیمانانش در زمینه یکسره کردن کار نبرد با سازمان های تروریستی و آغازگر مرحله ای جدید از بیرون راندن تروریست ها از تمام اراضی سوریه است.

فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح سوریه همچنین تأکید دارد که این دستاورد عظیم، انگیزه ای قوی برای ادامه اجرای ماموریت های ملی برای نابودسازی تروریسم و احیای امنیت و ثبات در این سرزمین است.

به این وسیله بار دیگر از همه کسانی که سلاح به دست گرفته اند، دعوت می شود که از سرنوشت دیگران عبرت بگیرند و سلاح خود را بر زمین بگذارند زیرا مبارزه با تروریسم تا آزادی آخرین وجب از خاک وطن سرافراز ادامه خواهد داشت.

دمشق - ۲۲ دسامبر ۲۰۱۶

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی