چهارشنبه, 24 آذر 1395 - 12:20

تهران دوباره برفی می شود

تهرانی ها خوشحال باشند. مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور در روز چهارشنبه، از برفی شدن تهران خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا گفت: با نزدیک شدن یک سامانه بارشی از روز چهارشنبه 24 آذر، ابرناکی در استان های شمالی کشور افزایش می یابد و دما به طور قابل ملاحظه کاهش خواهد یافت، همچنین بارش باران و برف در سواحل غربی دریای خزر و شمال غرب و بارش پراکنده در زاگرس مرکزی به تدریج آغاز می شود و تا انتهای این روز بارش باران و برف به نواحی شمال غرب، غرب دریای خزر، استان های واقع در دامنه غربی زاگرس در غرب و جنوب غرب کشور خواهد رسید.

از بعدازظهر روز پنجشنبه 25 آذر، از میزان ابرناکی از نوار غربی کاسته می شود و تا انتهای روز بارش به صورت پراکنده محدود به نوارشمالی کشور خواهد شد. همچنین سامانه بارش دیگری از اوایل هفته آینده نیمه غربی کشور را مجددا تحت تأثیر قرار خواهد داد.

وظیفه در پایان در مورد وضعیت هوای استان تهران گفت: آسمان تهران روز چهارشنبه 24 آذر، کمی ابری تا نیمه ابری با بیشینه و کمینه دمای 12 و 3 درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه 25 آذر، بارش باران و برف با بیشینه و کمینه دمای 7 و 1 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی