چهارشنبه, 17 خرداد 1396 - 11:00

مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران / با همكاری پرسنل منطقه توانستیم نسبت به تعهدات برون مرزی خود موفق عمل کنیم

تبریز – لیلا پاشائی- مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران در بازدید یكروزه خود از مركز بهره برداری خطوط لوله گاز ارومیه در نشست همفکری با كاركنان به گفت و گو پرداخت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز به نقل از روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران، مهندس بایبوردی در حاشیه بازدید و تبادل نظر با پرسنل مرکز بهره برداری ارومیه، با اعلام این مطلب گفت: تلاش و كوشش كاركنان این منطقه در همکاریهای سازمانی و ایجاد تمهیدات مناسب زمستانی، تاثیر بسزایی در افزایش راندمان انتقال و تامین سوخت مشتریان داشته و این نشان از آمادگی پرسنل بمنظور انجام وظیفه و خدمت رسانی به هموطنان می باشد.

مهندس بایبوردی افزود: هوشیاری و دقت در نگهداری از خطوط و تاسیسات بمنزله صیانت از سرمایه های ملی و خدمت رسانی بهتر به مردم شریف ایران بوده و ماهیت فعالیت واحدهای عملیاتی ایجاب می كند تعاملات كاری به شكل اصولی و پیوسته برقرار و تبادل تجربه همواره مدنظر قرار گیرد تا این همفكری، هم افزایی و همگرایی زمینه ای برای افزایش بهره وری و ارتقای سازمانی باشد.

وی، در جمع صمیم ی این كاركنان، عملكرد یكساله آنان را مثبت ارزیابی كرد و افزود: در سال گذشته با همكاری همه جانبه پرسنل خدوم منطقه توانستیم نسبت به تعهدات برون مرزی خود موفق عمل کنیم و امید است در سال جاری نیز بتوانیم بیش از پیش در جهت ارائه خدمات پیشگام بوده و به نحو شایسته ای در چرخه اقتصادی سهیم شویم.

مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز، هدف از برگزاری این نشست را شناخت و آشنایی بیشتر از طریق دیدار حضوری و دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات همکاران عنوان كرد و تصریح نمود: امیدواریم بتوانیم با استفاده از نظرات و پیشنهادات و راهکارهای سازنده نیروهای توانمند منطقه، در دستیابی به اهداف سازمانی و ارائه خدمات ارزنده تر به هموطنان و رفع مشکلات كاركنان بکوشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی