پنج شنبه, 13 مهر 1396 - 05:38

گام دیگری در ارائه خدمات نوین بانکی / همراه بانک پاسارگاد (موبایل بانک) ارتقا یافت

بانک پاسارگاد خدمت همراه بانک (موبایل بانک) را همراه با دیگر خدمات نوین بانکی خود ارائه می دهد و مشتریان با در دست داشتن یک گوشی تلفن همراه می توانند در تمام مدت شبانه روز از خدمات سامانه همراه بانک پاسارگاد بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در سامانه همراه  این بانک، خدمات سپرده شامل مشاهده فهرست و جزییات سپرده ها (موجودی، شماره شبا و. . .)، مشاهده صورت حساب سپرده ها به همراه نمودار گردش سپرده، امکان یادداشت گذاری روی گردش سپرده، انتقال وجه داخلی و بین بانکی (پایا و ساتنا)، انتقال وجه مستمر (دوره ای) داخل بانکی و بین بانکی و پرداخت قبض با سپرده ارائه می شوند.

همچنین در بخش خدمات کارت خدماتی همچون مشاهده موجودی کارت (کلیه کارت های بانک  پاسارگاد)، انتقال وجه کارت به کارت (کارت های عضو شبکه شتاب)، پرداخت قبض (با امکان اسکن بارکد قبض برای گوشی های اندروید و آی او اس)، خرید شارژ تلفن همراه (ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا)، مسدود کردن کارت (کارت های بانک  پاسارگاد)، دریافت سه گردش آخر کارت  (کارت های بانک پاسارگاد) و امکان دریافت موجودی کارت ارائه می شود. دریافت خدمات تسهیلات نیز در این سامانه امکان پذیر است.

این خدمات شامل مشاهده فهرست و جزییات تسهیلات آنها و پرداخت قسط هستند. امکان جست وجو و مشاهده گزارش وضعیت تمام تراکنش های انجام شده از طریق گوشی تلفن  همراه شامل انتقال وجه (سپرده)، پرداخت قبض، خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ رایتل، خرید شارژ تالیا و انتقال وجه (کارت) نیز در این سامانه امکان پذیر است.

علاوه بر موارد یادشده، این سامانه امکانات دیگری نیز دارد که در جهت تسریع در انجام امور بانکی مشتریان در نظر گرفته شده  است. این موارد عبارتند از ورود با اثر انگشت برای دستگاه هایی که قابلیت های سخت افزاری و امنیتی مورد نیاز را دارند و نسخه اندروید آنها در هنگام خرید حداقل 6 است، دریافت فایل گردش سپرده، امکان جست وجو در قسمت پیگیری، جست وجو و مسیریابی شعبه های بانک، امکان جست وجو در کارت ها و سپرده ها، نمایش نمودار تجمیعی گردش سپرده، دریافت رمز یکبار مصرف و امکان ورود با اثر انگشت. ورود به سامانه همراه بانک  پاسارگاد و بهره مندی از خدمات آن، با نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر است.

مشتریان گرامی می توانند جهت دریافت رمز به نزدیک ترین شعبه بانک  پاسارگاد مراجعه کنند. سپس نرم افزار همراه بانک را از لینکی که در سایت بانک قرار داده شده  است، دانلود و پس از انتقال به گوشی تلفن همراه نصب کنند. پس از نصب، نرم افزار مربوطه را اجرا کرده و نام کاربری و رمز عبور مندرج در فرم رمز را برای ورود به سامانه در محل های مربوطه وارد کنند.

لازم به ذکر است در صورتی که تلفن  همراه مشتریان مجهز به نرم افزار خواندن بارکدهای دو بعدی (QR) بوده و به اینترنت متصل باشد، می توانند بدون نیاز به اتصال کابل تلفن همراه به رایانه مستقیما از طریق گوشی خود با اسکن بارکد مورد نظر از روی صفحه مانیتور، فایل نرم افزار موبایل بانک را روی گوشی دانلود کنند.

این روش با توجه به افزایش روزافزون استفاده از این نوع بارکدها تنها جهت سهولت دریافت نرم افزار بوده و در صورت عدم دسترسی به نرم افزار اشاره شده، می توانند از طریق اتصال کابل تلفن همراه خود به رایانه برنامه پرداخت همراه را از طریق لینک های موجود در سایت بانک  پاسارگاد دانلود و روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنند.

گفتنی است مشتریان گرامی می توانند جهت آشنایی با خدمات همراه بانک  پاسارگاد و همچنین نکات امنیتی نرم افزارهای همراه بانک و پرداخت همراه به سایت بانک  پاسارگاد به آدرس www.bpi.ir مراجعه کنند. همچنین مرکز مشاوره و اطلاع رسانی این بانک به شماره 82890 آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی