سه شنبه, 11 مهر 1396 - 09:28

تغییر ترکیب کمیسیون های هیأت دولت / 2عضو شورای پول و اعتبار منصوب شدند

براساس آخرین تغییرات انجام شده در ترکیب کمیسیون های هیأت دولت، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به عضویت کمیسیون اقتصاد درآمد.

به گزارش «فرصت امروز»، براساس آیین نامه داخلی هیأت دولت مصوب هشتم آذرماه سال ۶۸ کمیسیون های دائمی هیأت دولت شامل هفت کمیسیون اقتصاد، امور اجتماعی و دولت الکترونیک، فرهنگی، امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست، لوایح، سیاسی و دفاعی و علمی، تحقیقاتی و فناوری است که در دوم مهرماه امسال تغییراتی در ترکیب اعضای برخی از این کمیسیون ها صورت گرفت. 

بر این اساس، کمیسیون اقتصاد هیأت دولت متشکل از وزیران امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، معاون اجرایی رئیس جمهور، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، معاون اقتصادی رئیس جمهور و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خواهد بود.

دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی نیز به عنوان عضو جدید کمیسیون  امور اجتماعی و دولت الکترونیک، کمیسیون فرهنگی، کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست، کمیسیون لوایح و کمیسیون سیاسی و دفاعی منصوب شده است. 

همچنین رئیس  جمهور در حکمی محمد نهاوندیان و مسعود نیلی را به عنوان «عضو شورای پول و اعتبار» منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام حسن روحانی به پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و در حکمی محمد نهاوندیان و مسعود نیلی را به عنوان «عضو شورای پول و اعتبار» منصوب کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی