سه شنبه, 21 دی 1395 - 08:00

مدیرعامل بانك سرمایه: تا احقاق كامل حقوق خود در زمینه وصول مطالبات دست از تلاش بر نمی داریم

جشن یازدهمین سالگرد تاسیس بانك سرمایه با حضور اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، مدیران و روسای ادارات و شعب و پرسنل استان تهران و البرز این بانك در فرهنگسرای بهمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانك سرمایه، در این مراسم محمدرضا خانی، مدیرعامل بانك سرمایه ضمن تبریك یازدهمین سالگرد تاسیس این بانك از تلاش های مجدانه یكایك همكاران خدوم از بدو تاسیس تاكنون تشكر نمود و گفت: بانك سرمایه پس از فراز و نشیب های گوناگون، امروز یازدهمین سالروز تأسیس خود را پشت سر می گذارد و خوشحالم كه در بانكی توفیق خدمت یافته ام كه دارای بهترین پرسنل نظام بانكی است.

وی افزود: به لطف خداوند و همت والای شما همكاران تلاشگر، بانك سرمایه توانست در سال 95 در قیاس با اسفند ماه سال گذشته بهترین رشد عملكرد را در زمینه جذب منابع در نظام بانكی از آن خود كرده و تمامی بدهی های بین بانكی خود را تسویه نماییم و این مهم جز با تلاش و همت والای شما همكاران میسر نشده است.

خانی به موضوع مطالبات بانك سرمایه اشاره نمود و گفت: بانك شش ماه به بدهكاران كلان فرصت داد تا برای تسویه یا تعیین تكلیف بدهی خود اقدام نمایند اما به دلیل بدعهدی آنها، به منظور احقاق حقوق بانك، به ناچار از قوه قهریه استفاده كرد و این مسئله تا وصول تمام مطالبات بانك ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل بانك سرمایه همچنین به فعالیت ها و برنامه های این بانك در حوزه بین الملل اشاره نمود و از اخذ مجوز تاسیس صرافی و ایجاد بانكی به نام بانك سرمایه در خارج از كشور خبر داد و ابراز امیدواری كرد كه بانك سرمایه همانطور كه در بخش داخلی عملكرد بسیار قابل قبولی از خود نشان داده است، در عرصه های بین المللی نیز بتواند حضور موثری از خود نشان دهد.

وی بار دیگر از همكاران بانك سرمایه تشكر نمود و از آنها خواست از همه توان و ظرفیت های موجود برای تحقق این عنوان ارزشمند یعنی «بانك خوب، سرمایه است» بهره ببرند.

در این مراسم، از نفرات برگزیده مسابقات ورزشی دومین المپیاد ورزشی بانك سرمایه و همچنین از دانش آموز خوش ذوق روستای خیارزار استان بوشهر كه با ارسال نامه ای به مدیرعامل بانك سرمایه، بابت كمك های نقدی و غیرنقدی این بانك به دانش آموزان مناطق محروم تشكر كرده بود، با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی