سه شنبه, 21 دی 1395 - 08:05

با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیرعامل بانك سرمایه صورت گرفت / دیدار قهرمانان تیم والیبال بانك سرمایه با وزیر آموزش و پرورش

اعضای تیم والیبال بانك سرمایه به همراه محمدرضا خانی، مدیر عامل بانك سرمایه و مسئولین باشگاه فرهنگی ورزشی بانك سرمایه با وزیر آموزش و پرورش دیدار كردند.

به گزارش روابط عمومی بانك سرمایه، در این دیدار كه مهرزاد حمیدی، معاون تربیت بدنی و سلامت وزارتخانه آموزش و پرورش نیز حضور داشت، پیراهن ورزشی تیم والیبال بانك سرمایه، قهرمان لیگ برتر والیبال كشور در سال 94 و جام باشگاه های آسیا در سال 95 توسط محمدرضا خانی، مدیر عامل بانك سرمایه، مصطفی كارخانه سرمربی تیم و سعادتمند، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی بانك سرمایه به فخرالدین احمدی دانش آشتیانی، وزیر آموزش و پرورش اهدا شد.

وزیرآموزش و پرورش در این دیدار با تاكید بر اهمیت همگانی كردن ورزش و توسعه ورزش های آموزشگاهی گفت: حضور و قهرمانی تیم والیبال بانك سرمایه باعث شد مردم علاوه بر توجه به ورزش هایی مانند فوتبال، به ورزش والیبال هم اقبال و توجه بیشتر نشان دهند و شما جدای از قهرمانی، كه آن هم امر مهمی است، با حفظ سلامتی و آوردن نشاط به سطح جامعه همگان را متوجه ورزش و اهمیت سلامتی كردید.

دانش آشتیانی با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش های آموزشگاهی و تاكید بر حمایت از ورزش و تیم والیبال بانك سرمایه، اظهار امیدواری كرد با گسترش همكاری ها بین باشگاه فرهنگی ورزشی بانك سرمایه و معاونت تربیت بدنی وسلامت این وزارتخانه فرصت های بیشتر و موثرتری برای توسعه ورزش های آموزشگاهی و پرورش روحیه ورزشی دانش آموزان بیش از پیش فراهم شود.

مصطفی كارخانه، سرمربی تیم بانك سرمایه نیز با اشاره به اهمیت حمایت از تیم و اثرات آن در ایجاد آرامش در تك تك اعضاء و مسئولان تیم گفت: نتایجی حاصل شده جدای از تلاش اعضای تیم، مدیون حمایت های بانك سرمایه و مسئولان وزارت آموزش و پرورش است و به همین دلیل ما ضمن بكار بردن همه توان خود، منتظر حمایت های اصولی تر این عزیزان از تیم خودشان هستیم.

همچنین مهدی مهدوی، كاپیتان تیم بانك سرمایه با اشاره به موفقیت های غرورآفرین این تیم در لیگ برتر والیبال ایران و جام باشگاه های قاره آسیا، خواستار ساخت و تجهیز ورزشگاهی اختصاصی برای این باشگاه شد.

در پایان این دیدار، به رسم قدرشناسی از قهرمانان تیم والیبال بانك سرمایه، وزیر آموزش و پرورش هدایایی به ایشان اهدا كرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی