دوشنبه, 20 دی 1395 - 08:05

اجرایی شدن بیمه سنوات کارکنان توسط بیمه کوثر

بیمه سنوات کارکنان ارگان ها، سازمان ها و شرکت ها توسط بیمه کوثر با هدف ایجاد پشتوانه مالی برای ایام بازنشستگی کارکنان و نیز کاهش تعهد مالی کارفرما طراحی و به مرحله اجرا رسید.

به گزارش روابط عمومی و اعلام سرپرست مدیریت بیمه های عمروسرمایه گذاری بیمه کوثر؛ در این بیمه کارفرمایان با پرداخت مبلغی معادل سنوات قانونی کارکنان به صورت سالانه و فراهم آوردن پوشش های بیمه ای برای آن ها، سرمایه مناسب و مطمئنی را در زمان بازنشستگی یا قطع همکاری برای کارکنان تامین می کنند.

مرتضی کامرانی با بیان اینکه این بیمه در راستای ارایه خدمات بهینه و خرسندساز در سطح اقشار گوناگون جامعه، اجرایی شد، گفت: کارکنان متعهد امروز سازمان، در دوران سالمندی و در شرایطی که ممکن است به واسطه کهولت سن با هزینه های اضافی مواجه باشند، می توانند با استفاده از این سرمایه دغدغه های مالی خود را رفع کنند.

وی افزود: سازمان ها و شرکت هایی که قصد ارایه طرح های مکمل رفاهی برای مدیران و کارکنان خود را دارند، می توانند با استفاده از بیمه سنوات کوثر، علاوه بر اطمینان از تامین وجوه بازنشستگی کارکنان، از تسهیلات، تخفیف ها و مزایای پیش بینی شده که براساس شرایط بیمه نامه قابل ارایه است؛ برخوردار شوند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی