چهارشنبه, 12 مهر 1396 - 09:58

بخت بیشتر مدل ۱۱۴۹ دلاری آیفون 10 برای فروش

این روزها با افزایش محسوس شمار کاربرانی روبه رو هستیم که حاضرند بابت خرید یک تلفن هوشمند مبلغی بیشتر از گذشته را پرداخت کنند.

به گزارش دیجیاتو به نقل از گزارشی که یک مؤسسه تحقیقاتی به نام RBC Capital Markets انجام داده، بالغ بر نیمی از افرادی که در نظرسنجی های صورت گرفته اعلام کرده اند قصد خرید آیفون 10 اپل را دارند، ظاهرا می خواهند گران ترین نسخه این موبایل را با بالاترین ظرفیت ذخیره سازی تهیه کنند.

نسخه پایه آیفون 10 قیمتی برابر با ۹۹۹ دلار دارد که البته حافظه داخلی اش برابر با ۶۴ گیگابایت است و اگر علاقه مند به خرید نسخه ۲۵۶ گیگابایتی آن باشید، باید بدانید که اپل ۱۵۰ دلار بیشتر از شما طلب خواهد کرد و جالب اینکه ظاهرا خیلی ها راغب به خریداری این نسخه هستند.

همانطور که می دانید اپل مدتی است که حداقل حافظه داخلی اسمارت فون های تولیدی اش را به سطحی بالاتر از قبل رسانده، با این همه گزارشات حکایت از آن دارند که کاربران به سمت مدل هایی با ظرفیت های بالاتر گرایش پیدا کرده اند.

در مورد آیفون 10 نیز برای نخستین بار، شمار زیادی از کاربران از علاقه مندی خود برای خرید مدل بهره مند از بالاترین حافظه خبر داده اند و اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم ۵۷ درصد از آنها به خرید نسخه ۲۵۶ گیگابایتی علاقه مندی نشان داده اند. این در حالی است که تنها ۴۵ درصد از کاربرانی که برای خرید آیفون 8 ابراز علاقه مندی کرده بودند اعلام داشتند که می خواهند نسخه ۲۵۶ گیگابایتی اش را خریداری کنند.

نکته دیگری که باید اشاره کنیم آنکه تقاضا برای آیفون 10 به مراتب بیشتر از آیفون های 8 و 8پلاس است و از میان کل خریداران نسخه های جدید این اسمارت فون ۴۳ درصدشان خواستار خرید مدل 10 هستند. اما جدای از این موضوع به نظر می آید که شمار زیادی از خریداران آیفون 10 تمایل دارند که به رغم بالاتر بودن قیمت، بهترین نسخه از آن را تهیه کنند و این یعنی در ماه های آتی متوسط قیمت آیفون افزایش قابل توجهی پیدا خواهد کرد.

طبق این پژوهش، جذاب ترین ویژگی آیفون 10 هم همانطور که در خبرها خواندید قابلیت شارژ بی سیم آن است که البته در دو نسخه دیگر آیفون های تازه معرفی شده اپل نیز یافت می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی