چهارشنبه, 12 مهر 1396 - 10:18

اندرو هاوس مدیرعامل سرگرمی های تعاملی سونی استعفا کرد

به نظر می رسد تیم مدیریت سرگرمی های تعاملی سونی شاهد تغییراتی در تیم مدیریتی خود است زیرا اندرو هاوس، مدیرعامل جهانی این واحد از کمپانی ژاپنی به تازگی از سمت خود کناره گیری کرده است. سونی این خبر را طی کنفرانسی خبری اعلام کرد و گفت که جان کودرا، نایب رئیس فعلی سرگرمی های تعاملی سونی وظایف اندرو هاوس را برعهده خواهد گرفت.

به گزارش دیجیاتو به گفته سونی، اندرو هاوس همچنین از نایب رئیسی Sony Corporation نیز کناره گیری می کند، اما تا پایان سال جاری میلادی به عنوان یکی از اعضای هیأت مدیره این کمپانی باقی خواهد ماند تا روند انتقال وظایف، به درستی انجام شود. هاوس در بیانیه تازه خود می گوید: «پلی استیشن بخش مهمی از زندگی من برای بیش از 20 سال بوده، اما حالا که تجارت به م89وفقیتی رکوردشکن رسیده، زمان آن است تا به دنبال چالش های تازه بروم.»

کاز هیرای، مدیرعامل سونی نیز می گوید که وقتی رهبری سرگرمی های کامپیوتری سونی را در سال 2011 به اندرو هاوس سپرد، مطمئن بود تجارت پلی استیشن را به دستان توانمندی سپرده و هاوس نیز این موضوع را به اثبات رسانده است.

اندرو هاوس به مدت 27 سال در بخش های گوناگون سونی فعالیت کرده است. وی پیش از تأسیس واحد پلی استیشن در سونی حضور داشت و عرضه تمام کنسول های این شرکت را شاهد بوده است. هاوس پیش از انتخاب به عنوان مدیرعامل سرگرمی های تعاملی سونی در سال 2011، در سمت مدیرعامل شعبه اروپای سرگرمی های کامپیوتری سونی فعالیت داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی