شنبه, 01 مهر 1396 - 10:56

پیشگامی فولکس واگن در خدمات اشتراک خودروی خودران

گروه خودروسازی فولکس واگن تصمیم دارد تا سال ۲۰۲۱ خودروهای خودران را برای خدمات اشتراک خودرو به کار بگیرد.

به گزارش زومیت، گروه خودروسازی فولکس واگن مانند بسیاری دیگر از خودروسازان، دهه آینده را به عنوان نقطه عطفی برای خودروهای خودران هدف قرار داده است. این خودروساز آلمانی تا سال ۲۰۲۱ یک ناوگان خودروی الکتریکی خودران برای خدمات اشتراک خودرو معرفی خواهد کرد.

یوهان یانگ ورث، رئیس بخش استراتژی دیجیتال گروه فولکس واگن می گوید: نخستین ناوگان خودروهای خودران الکتریکی در سال ۲۰۲۱ به دو تا پنج شهر در سراسر جهان خواهد رسید. مردم می توانند این خودروهای خودران را از طریق سرویس های Moia و Gett، دو سرویس اشتراک سواری مرتبط با فولکس واگن درخواست کنند. با پشتیبانی از سطح پنج خودران، این خودروها، ون ها و وانت ها باید بتوانند به هر آدرسی در یک شهر خاص هدایت شوند. به زودی آزمایشی روی خودروهای خودران کاملا مستقل در نمایندگی فولکس واگن در ایالت ولفسبورگ آلمان آغاز خواهد شد.

سدریک (Sedric) که یک خودروی مفهومی خودران ساخت فولکس واگن است، در نمایشگاه خودروی ژنو امسال عرضه شد. این محصول می تواند نگاهی اجمالی به برنامه های آتی این خودروساز فراهم کند.

به گزارش اتوموتیو نیوز، ماتیاس مولر رئیس گروه خودروسازی فولکس واگن در نمایشگاه خودروی فرانکفورت گفت: تیم ما در حال حاضر روی ایده هایی برای یک خانواده کامل از خودروهای کاملاً خودران سدریک برای مصارف شهری و نیز محدوده وسیعی از خدمات حمل و نقل تجملی، از طریق ون های تحویل خودران و وانت های سنگین تجاری کار می کند.

 واگن این خودرو همچنین می تواند برای استفاده صاحبان خودروهای شخصی نیز طراحی شود. این مدل دارای یک محیط به سبک سالن استراحت و شیشه جلو است که به عنوان صفحه نمایش OLED دو برابر می شود. مولر همچنین گفت تولیدکنندگان خودرو در حال طراحی خودروهای اسپورت خودران هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی