پنج شنبه, 23 شهریور 1396 - 10:11

اپل بند اسپورت لوپ را برای اپل واچ معرفی کرد

اپل در کنفرانس دیشب نسل سوم اپل واچ را معرفی کرد. این کمپانی همچنین از یک بند جدید برای این ساعت هوشمند پرده برداشت.

اپل در رویداد اختصاصی 21شهریور، در کنار معرفی آیفون  ۱۰، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس از ساعت هوشمند اپل واچ ۳ نیز رونمایی کرد. این شرکت یک بند جدید با نام اسپورت لوپ معرفی کرده که جنس آن نایلونی است و جریان هوا به خوبی از آن عبور می کند. اسپورت لوپ همچنین به یک گیره با قابلیت تنظیم آسان مجهز شده است.

این محصول در رنگ های زرد، نارنجی، صورتی، آبی تیره، مشکی، صدفی، نارنجی تیره و صورتی شنی در دسترس علاقه مندان قرار دارد. قیمت در نظر گرفته شده برای این بندها ۴۹ دلار است. کاربران می توانند این محصول را از همین حالا سفارش دهند، اما ارسال اسپورت لوپ به مشتریان از یک هفته دیگر آغاز خواهد شد.

افزون بر این، بندهایی با رنگ های جدید برای نسل فعلی ساعت هوشمند اپل واچ معرفی شده است. اسپورت بند هم اکنون در رنگ های رز قرمز، آبی کبالتی، بنفش، نارنجی تیره، سفید و خاکستری در دسترس کاربران قرار گرفته است. علاوه بر این، اپل بندهای جدیدی با رنگ پلاتینی و مشکی موسوم به بلک نایک برای اپل واچ های کنونی خود معرفی کرده است.

بند Woven Nylon نیز در اکثر رنگ های اشاره شده در بالا و نیز در رنگ جدید موسوم به Berry (شاه توتی) در دسترس خریداران قرار گرفته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی