چهارشنبه, 22 شهریور 1396 - 09:21

مراسم کلنگ زنی فروشگاه هایپراستار در شهر ملارد برگزار شد / دو هزار و یکمین فروشگاه هایپراستار

حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین حسینی نوری، امام جمعه شهر ملارد؛هایپراستار و توسعه شهری ملارد

امام جمعه شهر ملارد در مراسم کلنگ زنی فروشگاه هایپراستار این شهر گفت: در هفته دولت قرار داریم و یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی می داریم. من اینجا از زحمات جناب مهندس ترقی و همینطور همه عزیزانی که زمینه رشد و توسعه شهر ملارد و مارلیک را فراهم کرده اند تشکر می کنم. همچنین از جناب مهندس خطیبی، فرماندار محترم و از شرکتی که تلاش می کند کارهای ماندگاری در سطح کشور و ازجمله این پروژه را در شهر ملارد اجرا  کنند تقدیر می کنم.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری ادامه داد: ما به هرجایی از کشور سر بزنیم ردپایی از کارها و خدمات مهندس ترقی را می بینیم؛ ایشان از منطقه شمال گرفته تا غرب و بویژه در منطقه تهران و کرج و دماوند و همینطور منطقه مارلیک، منشا خیر فراوان هستند.

کار خوبی که ایشان انجام می دهند این است که در کنار ساخت وسازها به کارهای عام المنفعه نیز توجه دارند؛ از ساخت مسجد گرفته تا توجه به موسسات خیریه، ازجمله اینکه 4 هزار متر زمین برای مدرسه کودکان کار اهدا کردند و 2 هزار متر زمین نیز برای ساخت حوزه علمیه برادران دادند. و از این نمونه کارها مهندس ترقی در منطقه بسیار انجام می دهند که همانطور که خود گفتند معامله شان با خداوند است.

حسینی نوری گفت: نزدیک به هزار نفر در اینجا مشغول به کار خواهند بود. خواستم تاکید کنم که حتما نیروی کار از شهر ملارد باشد. به خاطر اینکه ما اینجا در شهر ملارد مشکل اشتغال داریم و این محیط می تواند محل کاری باشد برای خانواده های شهر ملارد. بخاطر ناهنجاری هایی که در این منطقه هست ما باید این فضاها را گسترش بدهیم تا برای جوانان عزیزمان اشتغال ایجاد کنیم. مسئولان شهر بویژه شورای شهر باید حتما توجه ویژه ای داشته باشند به برندهایی که منافعش به شهر برمی گردد و باعث آبادی شهر شده و موجب می شود تا برند شهر بالاتر برود.

امام جمعه ملارد افزود: اگر شهر ملارد را از بیرون نگاه کنیم، شاید با یک عینک منفی مواجه شویم در صورتی که این منطقه پتانسیل ها و ظرفیت های خوبی دارد، نخبگان فراوانی دارد و در برخی زمینه ها در سطح کشور حرف برای گفتن دارد. جوانان عزیز ما در این منطقه چه در زمینه علمی و چه در زمینه ورزشی حرف های زیادی برای گفتن دارند. و موقعیت ویژه این منطقه می تواند در رشد و توسعه این شهر موثر باشد. انتظار ما این است که مسئولان شهری همت کنند و به این پروژه ها کمک کنند تا زودتر به سرانجام و نتیجه برسد.

تیری ژولان، مدیرعامل مجموعه هایپراستار در ایران؛ 4 قول هایپراستار به مردم ملارد

تیری ژولان، مدیرعامل مجموعه هایپراستار در ایران در این مراسم گفت: ابتدا تشکر می کنم از مهندس ترقی و سایر مقاماتی که اینجا حضور دارند، از امام جمعه، فرماندار و شهردار محترم. مایه افتخار بزرگی برای ماست که برای انجام این پروژه در اینجا حضور داریم.

ژولان ادامه داد: شعار مجموعه ما این است که همیشه ارزان تر، همیشه بهتر برای زندگی برتر با هایپراستار. باید بگویم طرحی که قرار است در شهرک مارلیک پیاده کنیم کاملا در خدمت و چارچوب فرهنگی شرکتی ماست؛ یک مجتمع بزرگ که هدف آن، لایه های متوسط جامعه برای ایجاد توان خرید مردم و بهبود زندگی روزمره شان است.

او گفت: ما 4 قول اساسی اینجا به همه می دهیم؛ قول اول ما این است که فروشگاهی ایجاد خواهیم کرد با تمام محصولات موجود زیر یک سقف، به طوری که بیش از 30 هزار رفرانس کالا زیر یک سقف برای مشتریان موجود خواهد بود. قول دوم این است که ارزان ترین قیمت های شهر را در این فروشگاه برای شهروندان خواهیم داشت.

تیری ژولان به قول سوم اشاره کرد و گفت: قول سوم ما کیفیت است. ما استانداردهای کیفی و بهداشتی سختی داریم و در این فروشگاه آنها را لحاظ خواهیم کرد تا ضامن کیفیت محصولات مان باشد. شرط چهارم هم خدمات برتر ما برای مشتریان است، ازجمله پارکینگ  که برای مراجعه کنندگان مسلما رایگان خواهد بود. همچنین اگر یک مشتری از اجناسی که در فروشگاه خریده نارضایتی داشته باشد بدون شرط و سوال برای مدت یک ماه تمام هزینه ها را برمی گردانیم.

مدیرعامل مجموعه هایپراستار در پایان گفت: امیدوارم با این 4 قول و شرط که با خودمان گذاشتیم، بتوانیم جوابگوی رضایت شهروندان ملارد و مارلیک بشویم. کلمات خیلی ارزشی ندارند. بهترین کار این است که ما با شما سال آینده اینجا برای افتتاحیه و مشاهده تمام قول هایمان قرار بگذاریم.

مهندس ترقی، فعال اقتصادی؛ اولویت اشتغال زایی در طرح های اقتصادی

مهندس ترقی نیز در این مراسم گفت: فروشگاه بزرگ هایپراستار با مساحت بیش از 23 هزار مترمربع فضای تجاری در شهرک مارلیک 2 قرار گرفته است. شرکت هایپراستار ایران 2 هزار فروشگاه در سطح کشور دارد و با اینکه می تواند در این مجموعه 100 هزار متر فضای تجاری را در اختیار  بگیرد، اما تنها 15 هزار مترمربع از این فضا برای زیربنا استفاده کرده است. در واقع، این فروشگاه مادر، مرکز ثقل هایپرمارکت می شود و سایر فروشگاه های اقماری کوچک تر و در شعاع 20 کیلومتر در اطراف آن قرار می گیرد.

ترقی ادامه داد: این فروشگاه در زمینی به مساحت بیش از 23 هزار مترمربع واقع شده و 15 هزار مترمربع زیربنا دارد. به رغم اینکه می توانند 100 هزار مترمربع فضا داشته باشند اما ترجیح داده اند 15 هزار متر ساخته شود.

این پروژه در ظرف یک سال و نیم ساخته می شود و برای هزار نفر پرسنل اشتغال زایی انجام می شود که ترجیحا از مردم ملارد خواهند بود.

ترقی درباره شهرک مارلیک2 گفت: درباره شهرک مارلیک 2 باید بگویم که اینجا 2 میلیون مترمربع زمین بود که با شهرداری و شورای شهر ملارد و استانداری تهران توافق کردیم که ساخت وساز در آن انجام شود. 73 درصد از زمین را به شهرداری دادیم که معابر و فضاهای سبز و بیمارستان و 29 باب مدرسه و یک مسجد اعظم نیز ساخته خواهد شد.

در باقی مساحت زمین که 27 درصد به ما تعلق کرفته است، 10 هزار واحد مسکونی آپارتمانی ساخته خواهد شد و سهم شهرداری نیز 5 هزار واحد مسکونی است که با تراکم بالا خواهد بود و با جمع تراکم تجاری و مسکونی 20 هزار خانواده در اینجا ساکن خواهند شد.

علی سلگی، سرپرست شهرداری ملارد؛ مشارکت بخش خصوصی در پروژه های شهری

همچنین علی سلگی، سرپرست شهرداری ملارد در این مراسم با تبریک هفته دولت گفت: سیاست کاری ما این است که از پروژه ها و سرمایه گذار آن حمایت کنیم. در حقیقت، می خواهیم فضایی ایجاد شود که تمام سرمایه گذاران علاقه داشته باشند تا در شهر ملارد سرمایه گذاری کنند.

سلگی ادامه داد: پیش از این متاسفانه به ملارد خیلی توجهی نمی شد؛ اگرچه ملارد پتانسیل ها و ظرفیت های خوبی داشته و دارد که از آن استفاده نشده است. از همین رو، ما از چنین طرح ها و پروژه هایی استقبال می کنیم و در راستای موارد قانونی تا آنجا که در توان ما باشد با نظر مساعد و مثبت در خدمت این طرح ها خواهیم بود.

سرپرست شهرداری ملارد گفت: پروژه هایپر استار در زمینی به مساحت 23 هزار مترمربع انجام می شود و این پروژه برند خوبی برای ملارد خواهد بود. امیدواریم در سال های آینده و همین سال که پایه مشارکت با بخش خصوصی را گذاشتیم بتوانیم باز هم چنین پروژه هایی را کلنگ زده و شروع کنیم.

او درباره شهرک مارلیک2 نیز گفت: شهرک مارلیک 2 خوشبختانه از نظر زیرساخت ها بسیار درست و اصولی پیش رفته است. بحث معابر و مسائل شهرسازی قطعا در آن رعایت خواهد شد. فروشگاه هایپراستار نیز در شهرک مارلیک 2 قرار دارد که در کنار آن بیمارستان، مدرسه و فضای سبز نیز در نظر گرفته شده است و قطعا مردم هم از آن استقبال خوبی خواهند کرد.

***

Celebration of the Hyper Star Mall building start-up was held in the city of Malard

The 2001st Hyper Star Mall

Hyper Star Mall has been a major revolution in chain stores in Iran, and as the first international chain store in Iran has identified a new culture of customer orientation in the country. Hyper Star has recently opened stores anticipating needs of the Iranian consumer with no precedents in Iran providing international standards consistent with the religious and regional standards of Iran. Accordingly it was not surprise that Hyper Star was welcomed by customers and citizens in Iran, and this made it possible for Hyper Star to have two thousand stores in Iran; therefore, 2001st branchbuilding was started in the city of Malard on Monday, August 29, in, the presence of the city authorities.

Thierry Joulin, Managing Director of the Hyper Star Collection in Iran; HojatoleslamWalMoslemin, Seyyed Hossein Hosseini Nouri, MalardFriday Prayer Imam; Bahman Khatibi, Malard Governor; Mr. Taraghi Entrepreneur , Ali Solgi, Head of Malard municipality, and other members of the City Council of Malard attended the ceremony.

Malard Hyper Star Project will be built on a land with an area of more than 23,000 square meters and an area of 15,000 square meters under construetion including commercial, office, restaurant and support spaces, and its operation will start from October this year and will be opened next year. The project will provide employment to 300 individuals directly and700indirectly.

HojatoleslamWalMoslemin, Seyyed Hossein Hosseini Nouri, Malard Friday Prayer Imam; Hyper Star and Urban Development of Melard

alard Friday Prayer Imam, in the ceremony of Hyper Star Mall building start-up in the city, said: "We are in the government week and we commemorate the martyrs of Rajai and Bahonar." I am grateful to Mr. Taraghi, as well as for all the loved ones who have provided the grounds for the development of the city of Malard and Marlik. Also, I congratulate Mr. Khatibi, the governor and the Hyper Star Collection, who is trying to carry out long-term work in the country, including the project in the city of Malard.

HojatoleslamWalMoslemin, SeyyedHosseinHosseiniNouricontinued, "in our visits to anywhere in the country we see a trace of the progressive services of Mr. Taraghi, he is a source of good from the northern region to the west, especially in Tehran, Karaj, Damavand, and the Marlik region. The good thing he does is that he also pays special attention to the work of the building, from the construction of the mosque to the attention of the charity organizations, including the donation of 4,000 square meters of land for the children's school and 2,000 meters of land for the construction of the Seminary school for men. He has done many such works in the region and as he says he is dealing with God.

HosseiniNouri said “nearly a thousand people will work here. I want to emphasize that the workforce must be from Malard. Because, in the city of Malard we are having employment problem and this can be a work place for the families of the city of Malard. We should expand these spaces to face problems in the region to create employment for our dear young people. City officials, especially the City Council, must pay particular attention to brands whose interests go back to the city and cause the city to develop as well as to raise the brand of the city.

Malard Friday Prayer Imam added “If we look at the city of Malard from outside, then we may face a negative view, while the region has good potential and capabilities, it has a lot of elites and has a lot to boast in the national level.  Our dear youth in this region have a lot to be proud of about science and sports. And the special position of this region can be effective in the development of this city. It is our expectation that the city authorities help in these projects to come to an end sooner and later.

Thierry Joulin, Managing Director of the Hyper Star Collection in Iran; 4 Promises to People of Malard

First thank you Mr. Taraghi and other officials for your presence, as well as Friday Prayer Imam, governor and mayor, Thierry Joulin, Managing Director of the Hyper Star Collection in Iran said. It is a great honor for us to attend this project here.

Joulin continued: Our slogan is “always cheaper, always better for superior living with Hyper Star”. I must say that the way we are planning to implement in the Marlik Town is entirely in the frameworkofour corporate culture; a large complex whose purpose is to provide the middle classes of society with a view to generating people's purchasing power and improving their daily lives.

“We give four basic promises here to everyone," he said. "Our first promise is to create a store with all the products under one roof, so that more than 30,000 referrals of goods will be available under a ceiling for customers." The second promise is that we will have the cheapest city prices in this store for the citizens.

Thierry Joulin referred to the third promises and said: "Our third pledge is quality. We have strict quality standards, and we will take them into the store to guarantee the quality of our products. The fourth condition is our top service for customers, including parking, which will definitely be free for visitors. Also, if a customer is dissatisfied with the items bought at the store, we will refund all costs without a condition and a question for one month.

"I hope that with these four promises with ourselves, we will be able to respond to the satisfaction of the citizens of Malard and Marlik," the Director of the Hyper Star Collection in Iran said at the end. Words are not very valuable. The best thing is to come here with you next year to open and keep all our promises.

Mr.Taraghi, Economic Activist; Priority in Creating Employment Opportunities in Economic Plans

Mr. Taraghi also said at the ceremony: “This Hyper Star store with over 23,000 square meters of commercial space located in Marlik2 .Hyper Star has 2,000 stores nationwide in Iran, and although it can take up to 100,000 square meters of commercial space, it has only 15,000 square meters of space for the infrastructure. In fact, this mother shop is the hypermarket center of gravity, and other smaller satellite stores, with a radius of 20 kilometers around it.

He continued: The store is located on an area of over 23,000 square meters and has an area of 15,000 square meters building. Although they can have 100,000 square meters of space, they would prefer to build 15,000 meters. The project will be completed within a year and a half, and provides 1000 job opportunities that are most likely filled withMalard residents.

Mr. Taraghi aboutMarlik 2 said that there were 2 million square meters of land that we agreed with the municipality and the city council of Malard and the governorate of Tehran to construct it. We gave 73 percent of the land to the municipality, where green spaces and hospitals and 29 schools and a mosque would be built. The rest of the land, which has accounted for 27% of the land, 10,000 apartment units will be build, and the municipality's share will be 5,000 residential units with a high density, and a total population of 20,000 families residing in the town.

Mr. Ali Solgi, head of the Malard Municipality; private sector participation in urban projects

Solgi congratulated the government week, said our policy is to support projects and investors. In fact, we want to create aatmosphere where all investors are interested in investing in the city of Malard.

Solgi continued: unfortunately attention was not drawn to Malard, although Malard had good unused potential and capacities. Therefore, we welcome such plans and projects, and we will be in favor of these plans in the best interests of the city of Malard.

Head of the Malard Municipality said the Hyper Star project will be conducted on a land area of 23,000 square meters, and this will be a good brand for Melard. We hope that in the years to come like this year we continue the partnership with the private sector.

He also said about the Marlik 2 settlement: Marlik 2 is fortunate in terms of infrastructure and has been well-situated. The roads and urban issues will certainly be respected. The Hyper Star Mall is also located in Marlik 2, along people and govermant office with its own hospital, school and green space, and will definitely be welcomed by the people.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی