سه شنبه, 21 شهریور 1396 - 10:19

رکورد تولید در فولادسازی فولاد مبارکه به ۱۱۶ ذوب رسید

کارکنان سختکوش ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد مبارکه در تاریخ ۶ شهریورماه توانستند با تولید ۱۱۶ ذوب با تناژ ۲۱هزار و ۳۱۵ تن فولاد مذاب و تولید ۲۰هزار و ۷۴۶ تن تختال، برگ زرین دیگری به دیوان افتخارات این ناحیه اضافه کنند. 

مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد مبارکه ضمن تایید این خبر از افزایش بهره وری و استفاده بهینه از تجهیزات به عنوان دو عاملی که بیشترین تاثیر را در کسب این رکورد داشتند، یاد کرد و افزود: به طور قطع در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری شده است، رکوردهای کسب شده از آغاز سال جاری تاکنون، راه این واحد را در دستیابی به اهداف سالانه خود هموارتر خواهد ساخت. 

بنائیان ضمن قدردانی از عملکرد خوب کارکنان این ناحیه، رکورد قبلی تولید روزانه در کوره های قوس الکتریکی را مربوط به ۱۹ اردیبهشت سال جاری و به میزان ۱۱۵ ذوب در کوره های قوس الکتریکی و تولید ۲۰هزار و ۵۳۲ تن تختال در ماشین های ریخته گری اعلام کرد. 

وی در ادامه به سایر عوامل تاثیرگذار در ثبت این رکورد اشاره کرد و گفت: همکاری خوب ناحیه آهن سازی، تخلیه مناسب ذوب در کوره های قوس الکتریکی با فاصله زمانی۹۹ دقیقه، آماده به کار بودن جرثقیل ها برای انتقال ذوب، آماده به کار بودن ماشین های ریخته گری، متوسط عرض مناسب اعلام شده از طرف قسمت برنامه ریزی و همچنین آماده سازی مناسب ذوب (ازنظر زمان، دما و آنالیز) و ارسال به ریخته گری از دیگر دلایل دستیابی به این رکورد بوده است. 

وی با تاکید بر ضرورت تثبیت این شرایط و لزوم دستیابی به رکوردهای بالاتر افزود: به یقین با کمک و همدلی همۀ واحدهای مربوطه می توانیم به شرایط ایده آل تری برسیم.

مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد مبارکه در پایان از تلاش تمامی کارکنان ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم و همکاری واحدهای پشتیبانی و پیمانکاران حاضر در ناحیه و همچنین از حمایت های مدیریت ارشد سازمان که در تحقق اهداف شرکت همواره مشوق کارکنان بوده اند، تشکر و قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی